Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اسطوره‌‌های تیم دوچرخه سواری اسکای از «تور دو فرانس» باز ماندند

کریس فروم و گراینت توماس دو ستاره تیم دوچرخه سواری اینئوس
کریس فروم و گراینت توماس دو ستاره تیم دوچرخه سواری اینئوس Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گفتنی است که فروم آخرین فصل خود را با تیم اینئوس سپری می‌کند و قرار است از سال آینده برای تیم اسرائیلی «استارت-آپ نیشن» رکاب بزند.

آگهی

تیم دوچرخه‌سواری اینئوس (اسکای سابق) که جمعی از بهترین رکابزنان دنیا را در اختیار دارد دو ستاره خود را در رقابت‌های «تور دو فرانس» امسال شرکت نمی‌دهد.

به گفته مسئولان این تیم بریتانیایی، کریس فروم، فاتح چهار دوره از رقابت‌های دوچرخه‌سواری دور فرانسه موسوم به تور دو فرانس و گراینت توماس، رکابزن ولزی این تیم که سال ۲۰۱۸فاتح این رقابت‌ها شده بود، هر دو در مسابقات امسال غایب خواهند بود.

رقابت‌های فصل جدید دوچرخه سواری تو دو فرانس قرار است به دلیل شرایط کرونا با تاخیر از ۲۹ اوت در شهر نیس فرانسه استارت بخورد.

این مسابقات که در شرایط معمولی اواخر ماه ژوئن برگزار می‌شود بدین ترتیب به دلیل همه‌گیری بیماری کووید۱۹ در اروپا با دو ماه تاخیر برگزار خواهد شد و روز ۲۰ سپتامبر در شهر پاریس به انتها خواهد رسید.

تیم اسکای روز چهارشنبه با رونمایی از هشت رکابزن خود که قرار است در «تور دو فرانس» امسال شرکت کنند ضمن اشاره به غیبت برخی از ستاره‌های خود در مسابقات این دوره تاکید کرد که گراینت توماس خود را برای «جیروایتالیا» آماده می‌کند و کریس فروم نیز رقابت‌های دوچرخه سواری دور اسپانیا موسوم به «ووئلتا» را هدف قرار داده است.

Laurent Cipriani/Copyright 2018 The Associated Press. All rights reserved
کریس فروم و گراینت توماس امسال به دلیل دور بودن از فرم ایده‌آل در مسابقات توردوفرانس شرکت نمی کنندLaurent Cipriani/Copyright 2018 The Associated Press. All rights reserved

بر اساس آنچه رسانه‌های بریتانیایی اعلام کرده‌اند کریس فروم پس از سقوطی که در مسابقات «کریتریوم دوفینه» فرانسه داشت هنوز به فرم ایده‌آل خود بازنگشته و نتوانسته مسئولان تیم اینئوس را در خصوص بازگشت به دوران آرمانی متقاعد کند.

گفتنی است که فروم آخرین فصل خود را با تیم اینئوس سپری می‌کند و قرار است از سال آینده برای تیم اسرائیلی «استارت-آپ نیشن» رکاب بزند.

با توجه به اینکه توماس نیز در وضعیت مشابهی با فروم قرار دارد مسئولان تیم اینئوس ترجیح دادند این دو ستاره خود را در یکصد و هفتمن دوره از مسابقات تور دو فرانس در سال جاری شرکت ندهند.

اینئوس در مسابقات این فصل «تور دو فرانسه» بیشتر به ایگال برنال کلمبیایی امید بسته که سال گذشته به عنوان نخستین رکابزن اهل آمریکای لاتین فاتح این مسابقات شده بود.

به توئیتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تور دو فرانس شکایت خود علیه زن تماشاگر را پس گرفت

«اگان برنال» نخستین کلمبیایی فاتح توردوفرانس شد

پایان خوش تور دوفرانس برای کریس فروم و اسکای