Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

فروش ۱ میلیونی کتاب افشاگرانه برادرزاده ترامپ علیه او در نخستین روز انتشار

فروش ۱ میلیونی کتاب افشاگرانه برادرزاده ترامپ علیه او در نخستین روز انتشار
Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

انتشارات «سایمون اَند شوستر» می‌گوید این میزان فروش برای این موسسه یک رکورد به شمار می‌رود.

آگهی

کتاب افشاگرانه برادرزاده دونالد ترامپ، رئيس جمهوری آمریکا در نخستین روز انتشار، نزدیک به یک میلیون نسخه به فروش رفت.

کتاب «بسیار گفته شده اما هنوز کافی نیست؛ چگونه خانواده من خطرناک‌ترین مرد دنیا را پدید آورد» که به قلم مری ترامپ، دختر برادر بزرگ‌تر دونالد ترامپ نوشته شده است، در نخستین روز ارائه با استقبال کم‌سابقه‌ای رو به رو شد و حدود ۹۵۰ هزار نسخه شامل مدل‌های چاپی، اینترنتی و صوتی از آن به فروش رفته است.

شرکت انتشاراتی «سیمون اَند شوستر» که این کتاب را به چاپ رسانده، می‌گوید این میزان فروش یک رکورد برای این شرکت محسوب می‌شود.

این در حالیست که رئيس جمهوری آمریکا تلاش می‌کرد جلوی انتشار این کتاب را بگیرد. مری ترامپ که اکنون خود یک روانشناس است در این کتاب مطالب جنجالی بسیاری علیه عموی خود به رشته تحریر در آورده است. از آن جمله می‌توان به طرح ادعاهایی اشاره کرد که مدعی است دونالد ترامپ به همراه خواهرش پیش از مرگ برادر بزرگ‌تر او را فریب داده‌اند و اموال او را صاحب شده‌اند. آن طور که مری ترامپ در کتاب خود نوشته، ترامپ و خواهرش اجازه نداده‌اند سهم چندانی از اموال پدر به فرزاندانش برسد.

او همچنین در بخش دیگری از کتابش گفته دونالد ترامپ به فردی پول داده تا به جای او در آزمون اس‌ای‌تی شرکت کند. آزمونی که یکی از پیش‌نیازهای ورود افراد به دانشگاه در ایالات متحده به شمار می‌رود.

خانم ترامپ در گفتگوهایی که در هفته‌های اخیر با رسانه‌های مختلف آمریکا انجام داده می‌گوید دونالد ترامپ، بارها از الفاظ نژادپرستانه استفاده می‌کرده است. او همچنین می‌گوید اگر در کنار دونالد حضور داشته باشید، شنیدن الفاظ و عبارت‌های نژادپرستانه از او اتفاق بسیار عادی به شمار می‌رود.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جان بولتون: ترامپ از طرح گزارش‌های اطلاعاتی درباره روسیه خشمگین می‌شد

واکنش کره‌جنوبی به کتاب بولتون؛ سئول خاطرات نشست ترامپ-کیم را تحریف‌آمیز خواند

دونالد ترامپ در جریان یک سخنرانی انتخاباتی برای طرفداران حزب لیبرترین‌ هو شد