Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

لیگ قهرمانان آسیا از ماه سپتامبر به صورت متمرکز استارت می‌خورد

 لیگ قهرمانان آسیا از ماه سپتامبر به صورت متمرکز استارت می‌خورد
Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

این مسابقات قرار است در مرحله حذفی به صورت تک بازی دنبال شود و دیگر خبری از دیدار رفت و برگشت برای تعیین تیم راه یافته به مرحله بالاتر نیست. فینال رقابت‌ها برای تاریخ پنجم دسامبر مشخص شده است.

آگهی

رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا که به دلیل شیوع ویروس کرونا و همه‌گیری بیماری کووید۱۹ متوقف شده بود از ماه سپتامبر از سر گرفته خواهد شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا روز پنجشنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که رقابت‌های مرحله گروهی این مسابقات پس از وقفه‌‌ای پنج ماهه از چهاردهم سپتامبر به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.

مسابقات گروهی در منطقه غرب آسیا که عمدتا باشگاه‌هایی از کشور‌های حوزه خاورمیانه در آن حضور دارند به مدت ۱۰ روز طی روزهای ۱۴ تا ۲۴ سپتامبر در یک شهر بی‌طرف که هنوز مشخص نشده انجام می‌شود.

نمایندگان کشورهای شرق آسیا نیز که پیش‌تر مجوز حضور در مرحله گروهی را دریافت کردند طی روزهای ۱۶ اکتبر تا اول نوامبر به صورت متمرکز در یک شهر بی‌طرف به یکدیگر به رقابت‌ خواهند پرداخت.

این مسابقات قرار است در مرحله حذفی به صورت تک بازی دنبال شود و دیگر خبری از دیدار رفت و برگشت برای تعیین تیم راه یافته به مرحله بالاتر نیست. فینال رقابت‌ها برای تاریخ پنجم دسامبر/ ۱۵ آذرماه مشخص شده است.

تیم‌های استقلال تهران، پرسپولیس، شهرخودرو و سپاهان به نمایندگی از ایران در رقابت‌های مرحله گروهی این دوره از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند.

برخی گمانه‌زنی ها حکایت از آن دارد که یکی از شهرهای کشور قطر به زودی به عنوان میزبان مسابقات مرحله گروهی معرفی خواهد شد.

Vahid Salemi/Copyright 2019 The Associated Press. All rights reserved
تقابل دو تیم پرسپولیس ایران و السد قطر در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸Vahid Salemi/Copyright 2019 The Associated Press. All rights reserved

نایب قهرمانی آسیا آخرین عنوان نمایندگان ایران

تیم‌های ایرانی طی سال‌های اخیر توفیق چندانی در کسب قهرمانی در این مسابقات نداشته‌‌اند و امید می‌رود با توجه به متمرکز و فشرده برگزار شدن بازیهای این دوره نمایندگان ایران بتوانند با ارائه نمایشی متفاوت به مرحله نهایی راه یابند.

تیم پرسپولیس آخرین تیم ایرانی است که موفق شده به دیدار پایانی لیگ قهرمانان راه یابد. قرمز پوشان پایتخت سال ۲۰۱۸ میلادی پس از دو پنجره بسته نقل و انتقالاتی با بازیکنانی جوان و کم تجربه پای به این مسابقات گذاشتند و در نهایت با راه‌یابی به فینال، طی دو دیدار رفت و برگشت نتیجه را به تیم کاشیما آنتلرز ژاپن واگذار کردند.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

راه‌یابی سرخ‌پوشان به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ پرسپولیس حریف النصر عربستان شد

لیگ قهرمانان آسیا؛ توقف سرخ آبی ها در گام نخست

پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید