Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

شانس قمار در قرنطینه؛ یک فرانسوی برنده جایزه ۲۰ میلیون یورویی بخت‌آزمایی شد

شانس قمار در قرنطینه؛ یک فرانسوی برنده جایزه ۲۰ میلیون یورویی بخت‌آزمایی شد
Copyright AP
Copyright AP
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

همزمان با برقراری شرایط قرنطینه در فرانسه که حداقل تا ۱۵ آوریل خواهد داشت، یک بازیکن بخت‌آزمایی برخط(آنلاین) موفق شد روز شنبه جایزه کامل ۲۰ میلیون یورویی یک رقابت جک‌پات را از آن خود کند.

آگهی

همزمان با برقراری شرایط قرنطینه در فرانسه که حداقل تا ۱۵ آوریل خواهد داشت، یک بازیکن بخت‌آزمایی(قمار) برخط(آنلاین) موفق شد روز شنبه جایزه کامل ۲۰ میلیون یورویی یک رقابت جک‌پات را از آن خود کند.

یک کاربر سایت برخط بخت‌آزمایی تیراژ گینان(TirageGagnant.com) موفق شد در رقابت با ۷۰۰ هزار کاربر دیگر با ثبت پنج عدد صحیح متوالی (۲۲، ۲۳، ۲۶، ۳۲، ۳۵) جایزه کامل رقابت جک‌‌پات(Jackpot) را کسب کند.

بدین ترتیب این کاربر خوش‌شانس دومین برنده بزرگ بخت‌آزمایی برخط و ششمین برنده بزرگ جک‌پات در فرانسه از سال ۱۹۷۶ تاکنون محسوب می‌شود.

مطابق اعلام وب سایت‌های برگزار کننده رقابت‌های برخط بخت‌آزمایی، کاربران آنها با آغاز قرنطینه در فرانسه افزایش چشم‌گیری پیدا کرده است.

امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه شامگاه دوشنبه ۱۶ مارس (۲۶ اسفند) با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا آغاز قرنطینه ۱۵ روزه در کشورش را اعلام کرد؛ این قرنطینه بار دیگر توسط دولت فرانسه تا ۱۵ آوریل تمدید شد.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دوست با مرام میلیون‌ها دلار را قسمت کرد

برنده لاتاری یک میلیارد و پانصد میلیون دلاری بالاخره خودش را معرفی کرد

فرانسه با اوج‌گیری دوباره کرونا برنامه واکسیناسیون عمومی را آغاز کرد