Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

کرونا از آلپ فرانسه سر در آورد؛ پنج تبعه بریتانیا به ویروس آلوده شدند

کرونا از آلپ فرانسه سر در آورد؛ پنج تبعه بریتانیا به ویروس آلوده شدند
Copyright AP
Copyright AP
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

به گزارش رسانه‌های فرانسوی این افراد در ارتباط نزدیکی با یک بریتانیایی بوده‌اند که ظاهرا در سنگاپور به ویروس مبتلا شده است و برای اسکی به آلپ فرانسه آمده است.

آگهی

معاینه پنج تبعه بریتانیایی از جمله یک کودک ۹ ساله‌ای که برای اسکی به منطقه آلپ فرانسه در نزدیکی «مون بلان» رفته بودند، نشان می دهد که آنها به ویروس‌ کرونا مبتلا شده‌اند.

به گزارش رسانه‌های فرانسوی این افراد در ارتباط نزدیکی با یک بریتانیایی بوده‌اند که ظاهرا در سنگاپور به ویروس کرونا مبتلا شده است و برای اسکی به آلپ فرانسه آمده است. نتیجه آزمایش‌های انجام شده بر او هنگامی که می خواست به بریتانیا بازگردد مثبت تشخیص داده شد. در پی این مورد در کوه‌های آلپ، تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در فرانسه به ۱۱ نفر افزایش یافته است.

بریتانیایی‌های مبتلا به این ویروس و همچنین ۶ بریتانیایی دیگر که با آنها ارتباط داشته‌اند، به بیمارستان‌هایی در منطقه لیون فرانسه منتقل شده‌اند.

مقامات فرانسوی می گویند که کودک ۹ ساله‌ای که به ویروس کرونا مبتلا شده است به مدرسه ای در منطقه نزدیک به «مون بلان» می رود و برای همین هر دو مدرسه محلی این منطقه تعطیل شده‌اند و تمامی دانش آموزان تحت نظر قرار گرفته‌اند.

ویروس‌کرونا بیش از ۳۷۵۹۵ نفر را در جهان و بویژه در چین مبتلا کرده است و تاکنون بیش از ۸۱۴ نفر در اثر ابتلا به این ویروس کشته شده‌اند.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید 

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در چین دوباره اوج گرفت

مرگ پزشک افشاگر کرونا؛ موجی از خشم و اندوه چین را فرا گرفت

کشف گورهای مرموز باستانی از اسب‌های متعلق به ۲ هزار سال پیش در فرانسه