Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

«برکسیت مبارک: اگر انگلیسی صحبت نمی‌کنید، از این ساختمان بروید»

«برکسیت مبارک: اگر انگلیسی صحبت نمی‌کنید، از این ساختمان بروید»
Copyright عکاس عکس توزیع شده در شبکه‌های اجتماعی نامشخص است
Copyright عکاس عکس توزیع شده در شبکه‌های اجتماعی نامشخص است
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شورای شهر نورویچ با اشاره به سوابق درخشان این شهر در جذب مهاجران خارجی تاکید کرد که رفتارهای این گونه قابل تحمل نیستند و مردم باید در مواجهه با موارد مشابه، پلیس را در جریان بگذارند.

آگهی

همزمان با اجرای برکسیت و خروج قطعی بریتانیا از اتحادیه اروپا، انتشار یک پیام هشدار در ورودی‌های یک ساختمان برای اجبار ساکنان به صحبت به زبان انگلیسی، پلیس را مجبور به مداخله کرد.

در این پیام که تصویری از آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، با اشاره به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و بازگشت حاکمیت این کشور به «مردم» آمده است: «ما دیگر سخن گفتن به زبانی به غیر از انگلیسی را تحمل نمی‌کنیم.»

بیش از ۵۱ درصد شهروندان بریتانیایی در سال ۲۰۱۶ به خروج این کشور از اتحادیه اروپا رای دادند. تکیه بسیاری از کارزارهای طرفدار برکسیت بر مساله مهاجرت، یکی از مسائل قابل توجه در زمان رای به برکسیت و پس از آن بود.

پیام هشدار از صبح روز جمعه و ساعاتی پیش از خروج رسمی بریتانیا از اتحادیه اروپا در ساختمان وینچستر واقع در شهر شرقی نورویچ نصب شده بود.

در این پیام توشته شده بود:«از آنجایی که بار دیگر صاحب کشورمان شدیم...دیگر افراد غیر انگلیسی زبان را در این واحد مسکونی تحمل نخواهیم کرد.»

در پایان نیز به ساکنان توصیه شده که یا از قاعده مورد حمایت اکثریت تبعیت کنند و یا این ساختمان را ترک کنند.

بررسی بی‌بی‌سی نشان می‌دهد که این اعلامیه در تمامی ۱۵ طبقه این واحد مسکونی نصب شده بوده است.

پلیس منطقه نورفولک که ساختمان در آن واقع شده، با ارسال پیامی به یورونیوز اعلام کرد که «این موضوع به عنوان یک حادثه مُخل نظم عمومی از منظر نژادپرستی مورد بررسی قرار می‌گیرد.»

همچنین شورای شهر نورویچ نیز با اشاره به سوابق درخشان این شهر در جذب مهاجران خارجی تاکید کرد که رفتارهای این گونه قابل تحمل نیستند و مردم باید در مواجهه با موارد مشابه، پلیس را در جریان بگذارند.

با توجه به افزایش ۵۷ درصدی تعداد جرايم در بریتانیا طی سال‌های ۲۰۱۶/۲۰۱۷ در مقایسه با سال‌های ۲۰۱۴/۲۰۱۵، دیده‌بان پلیس این کشور از ماموران خود خواسته بود تا همزمان با خروج این کشور از اتحادیه اروپا از آمادگی بیشتری برخوردار باشند.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فرانسه به دنبال «مثلت جدید قدرت» در اتحادیه اروپا پس از خروج بریتانیا

نتایج تحقیقات تازه در بریتانیا: کارگران مهاجر پس از برکسیت با خطر برده‌داری مدرن و استثمار مواجه‌اند

مذاکرات پسا برکسیت بریتانیا و کانادا به‌دلیل اختلاف بر سر گوشت گاو و پنیر شکست خورد