Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مردی که با شمشیر پلیس آلمان را تهدید می‌کرد در برابر چشمان مادرش کشته شد

   مردی که با شمشیر پلیس آلمان را تهدید می‌کرد در برابر چشمان مادرش کشته شد
Copyright AP
Copyright AP
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس آلمان در توضیح چگونگی این حادثه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این مرد ۳۲ ساله تلاش داشته است که با یک شمشیر ۷۰ سانتی متری به دو مامور حمله کند و پس از آنکه تلاش برای کنترل او با اسپری فلفل بی ثمر مانده به سوی او شلیک شده است.

آگهی

پلیس آلمان روز یکشنبه اعلام کرد مردی را در شهر اشتوتگارت که پس از تصادف خودرو‌اش ماموران پلیس را با یک شمشیر تهدید می کرد، به ضرب گلوله کشته است. به گفته پلیس در خانه این مرد یک اسلحه، یک زوبین و یک شمشیر پیدا شده است.

پلیس آلمان در توضیح چگونگی این حادثه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این مرد ۳۲ ساله تلاش داشته است با یک شمشیر ۷۰ سانتی متری به دو مامور حمله کند و پس از آنکه تلاش برای کنترل او با اسپری فلفل بی ثمر مانده به سوی او شلیک شده است. این مرد بر اثر جراحت ناشی از اصابت گلوله در بیمارستان درگذشت.

در بیانیه پلیس آمده است که این مرد در پی رانندگی خطرناک وارد یک مسیر یک طرفه شده و در حالی که مادر ۶۹ ساله‌اش در کنارش در داخل خودرو نشسته بود به یک ستون تبلیغاتی برخورد کرده است. در جریان این تصادف مادر این فرد زخمی شده است.

پلیس این احتمال را مطرح کرده است که ممکن است این مرد که به ضرب گلوله کشته شد از بیماری روانی رنج می برده است.

اگرچه استفاده پلیس آلمان از اسلحه گرم در حوادث شهری نادر است با این حال در سال ۲۰۱۸ میلادی ۱۱ نفر در آلمان به ضرب گلوله پلیس کشته شدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله با شمشیر در شمال فرانسه؛ دو پلیس زن زخمی شدند

بازداشت مرد آلمانی به اتهام برقراری ارتباط رادیویی غیرمجاز با خلبانان

آلمان؛ یازده پناهجوی افغان در کانتینر یخچالی یک تریلی پیدا شدند