Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

درگیری مرگبار مرد قطری با پلیس آریزونا

درگیری مرگبار مرد قطری با پلیس آریزونا
Copyright ARIZONA DEPARTMENT OF PUBLIC SAFETY
Copyright ARIZONA DEPARTMENT OF PUBLIC SAFETY
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

به گفته سخنگوی پلیس ایالتی، افسر مزبور تلاش داشت از به خطر افتادن جان همراهش، که عضو ناظری از گروه «مادران علیه رانندگی در حال مستی» بود، جلوگیری کند.

آگهی

یک افسر پلیس ایالت آریزونای آمریکا روز پنجشنبه ۲۸ آذر پس از تیراندازی به شهروندی قطری در شهر تمپی او را از پا درآورد. این اتفاق زمانی رخ داد که محمد احمد الهاشمی، شهروند قطری با مامور پلیس شدیدا درگیر شد و به او حمله کرد.

درگیری هنگام گشت‌زنی پلیس در منطقه پس از درخواست مسجد تمپی در ساعت ۴ و نیم صبح رخ داد. مسجد تمپی در تماس با پلیس از آنها درخواست کمک کرده و از آنها خواسته بود تا مانع ورود این فرد به داخل ساختمان شوند.

در حین گشت‌زنی، افسر ایالتی محمد احمد الهاشمی ۲۵ ساله را دید که در حال شکستن و پرت کردن علائم رانندگی در خیابان بود. افسر از او خواست تا از این کار دست بردارد اما مرد جوان توجهی نکرد. پس از آن، الهاشمی به ماشین گشت‌زنی حمله کرد.

افسر ایالتی چندین بار سعی کرد تا با شوک الکتریکی وی را از حرکت باز دارد اما در نهایت ناموفق ماند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

پس از آن، درگیری شدیدی رخ داد و به گفته سخنگوی پلیس ایالتی، افسر مزبور تلاش داشت از به خطر افتادن جان همراهش، که عضو ناظری از گروه «مادران علیه رانندگی در حال مستی» بود، جلوگیری کند.

در حین درگیری فیزیکی، مرد جوان موفق شد شوکر الکتریکی را از دست افسر گرفته و به وی حمله کند. افسر نیز که دچار جراحت در ناحیه سر و گردن شده بود او را به ضرب گلوله از پای درآورد.

محمد احمد الهاشمی با یک ویزای دانشجویی منقضی شده در ایالت آریزونا زندگی می‌کرد و چندی پیش به دلیل حمله و ورود غیر مجاز به مسجد دستگیر شده بود.

افسر ایالتی نیز در حال حاضر به دلیل جراحات وارده بستری است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مردی که با چاقو ماموران را تهدید کرد به ضرب گلوله پلیس فرانسه کشته شد

مظنون به تیراندازی در پایگاه نیروی هوایی آمریکا، شهروند عربستان بوده است

راننده خودروی سرقتی در لس آنجلس حادثه آفرید