چهار زخمی در پی حمله فردی با چاقو در شهر منچستر

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
چهار زخمی در پی حمله فردی با چاقو در شهر منچستر
Copyright  Reuters

در پی انتشار اخباری از حمله یک فرد با سلاح سرد به حاضران در یک مرکز تجاری در شهر منچستر انگلیس در ظهر روز جمعه ۱۱ اکتبر، این مرکز توسط ماموران پلیس تخلیه شد.

مطابق گزارش‌ها، ماموران پلیس و امداد در مرکز تجاری «آرندیل» در مرکز شهر حضور یافته‌اند. سخنگوی سازمان اورژانس اعلام کرده است پرسنل این نیرو مشغول مداوای چهار نفر هستند.

بنابر گفته مقامات انتظامی شهر منچستر، متهم به حمله که فردی حدودا چهل ساله بوده است بازداشت شده است. پلیس اعلام کرده است تحقیقات اولیه نشان میدهد چندین تن هدف اصابت ضربات چاقو قرار گرفته‌اند. هنوز جزییات بیشتری از این حادثه منتشر نشده است.

یک ویدئو که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است پلیس را در حال نشانه رفتن شوکر الکتریکی به سمت یک مظنون نشان می‌دهد که با صورت روی زمین دراز کشیده است.

یک شاهد عینی گفته است فرد مهاجم راه می‌رفته و با خونسردی با چاقو به حاضران حمله می کرده است به نحوی که شماری تصور کرده‌اند چاقو غیرواقعی است.

شهر منچستر پیش از این نیز شاهد حملات با سلاح سرد بوده است. در ۱۰ دی سال گذشته و در جشن شب سال نو میلادی، مردی در این شهر با یک چاقوی آشپزخانه به حاضران در ایستگاه قطار ویکتوریا حمله‌ور شد و سه تن را مجروح کرد.

بیشتر بخوانید:

حمله با چاقو در منچستر؛ پلیس ضد تروریست وارد عمل شد

نشانه‌های عملیات تروریستی در حمله با چاقو به فردی در بریتانیا