برنی سندرز، از نامزدهای حزب دموکرات آمریکا در بیمارستان بستری شد

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
برنی سندرز، از نامزدهای حزب دموکرات آمریکا در بیمارستان بستری شد
کپی رایت  عکس از رویترز

برنی سندرز، یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ میلادی به دلیل انسداد عروق در بیمارستان بستری شد.

کارزار انتخاباتی برنی سندرز ۷۸ ساله، اعلام کرد که او سه شنبه شب تحت عمل جراحی قرار گرفت. به گزارش رسانه های آمریکایی یکی از شریان‌های قلب برنی سندرز مسدود شده بود.

پزشکان اعلام کرده اند که دو استنت در شریان قلب برنی سندرز گذاشته شده است. استنت به لوله توری مصنوعی گفته می شود که از آن برای باز نگه داشتن سرخ رگ ها پس از آنژیوپلاستی استفاده می شود.

طبق اعلام کارزار انتخاباتی برنی سندرز برنامه های انتخاباتی این نامزد رقابت های مقدماتی حزب دموکرات فعلا لغو شده است.

کارزار انتخاباتی برنی سنرز اعلام کرد که او روز سه شنبه در جریان رویداد انتخاباتی خود در ایالت نوادا از ناحیه قفسه سینه احساس ناراحتی کرده است. بنا به این گزارش برنی سندرز روحیه خوبی دارد و صحبت می کند.

برنی سندرز در سال ۲۰۱۶ میلادی نیز در رقابت های مقدماتی حزب دموکرات برای کسب نامزدی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده بود. او در آن مقطع از هیلاری کلینتون شکست خورد.

آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد که جو بایدن و الیزابت وارن، دو نامزد پیشتاز در رقابت های مقدماتی کنونی در حزب دموکرات ایالات متحده هستند.