Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

امی ۲۰۱۹؛ از آخرین جوایز «بازی تاج وتخت» تا اولین دگرباش رنگین‌پوست

امی ۲۰۱۹؛ از آخرین جوایز «بازی تاج وتخت» تا اولین دگرباش رنگین‌پوست
Copyright REUTERS
Copyright REUTERS
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بیلی پورتر، ستاره مجموعه تلویزیونی «ژست» اولین دگرباش رنگین‌پوستی بود که موفق به دریافت جایزه بهترین هنرپیشه مرد در بخش درام شد.

آگهی

سریال «بازی تاج و تخت» چهار ماه پس از پایان جنجال‌برانگیز آخرین فصل خود، شب گذشته توانست آخرین مجموعه جوایز امی از جمله بهترین سریال درام و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کند.

پیتر دنکلیج، بازیگر نقش تیریون لنیستر در سریال «بازی تاج و تخت»، موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

پیتر دنکلیج، بازیگر نقش تیریون لنیستر در سریال «بازی تاج و تخت»

اولین جایزه امی برای یک بازیگر همجنسگرای رنگین‌پوست

بیلی پورتر، ستاره مجموعه تلویزیونی «ژست» اولین دگرباش رنگین‌پوستی بود که موفق به دریافت جایزه بهترین هنرپیشه مرد در بخش درام شد.

بیلی پورتر، ستاره مجموعه تلویزیونی «ژست»

وی در سخنرانی دریافت جایزه گفت: «ما مردم هستیم. ما به عنوان هنرمند، مردمانی هستیم که می‌توانیم ساختار مولکولی قلب و ذهن مردم این سیاره را تغییر دهیم. هرگزمتوقف نشوید و هرگز از گفتن حقیقت دست برندارید.»

جشن جوایز امی که رویدادی سالانه برای تقدیر از تولیدات تلویزیونی است یک‌شنبه ۲۲ سپتامبر در تئاتر مایکروسافت در لس‌آنجلس برگزار شد.

جودی کومر، هنرپیشه بریتانیایی که در سریال جنایی شبکه بی‌بی‌سی با نام «ایو را بکش» نقش یک قاتل سریالی جامعه‌ستیز را بازی می کند، موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن جوایز بخش درام امی ۲۰۱۹ شد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

جودی کومر، هنرپیشه بریتانیایی سریال «ایو را بکش»

برنده جایزه نقش اول زن و بهترین نویسنده در بخش تولیدات کمدی امسال فیبی والر بریج، بازیگر، نویسنده و سازنده سریال «فلیبگ» بود .خانم بریج در این مجموعه تلویزیونی کمدی درام تولید مشترک آمازون و بی‌بی‌سی است، نقش زن جوانی را بازی می‌کند که معتاد به سکس است.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

فیبی والر بریج، بازیگر، نویسنده و سازنده سریال «فلیبگ»

فیبی والر بریج شب گذشته توانست جولیا لوئیس دریفوس، بازیگر سریال «معاون رئیس جمهور» یا «Veep» برنده ۶ جایزه امی و همچنین ریچل بروزناهان، بازیگر سریال «خانم میزل شگفت‌انگیز» برنده سال گذشته بهترین بازیگر نقش اول در سریال‌های کمدی را شکست دهد.

او در سخنرانی پذیرش جایزه گفت: «این مسخره است.» خانم والر بریج با اشاره به شخصیت نقش خود در سریال فلیبگ افزود: «خیلی جالب است که زنی سردرگم، عصبانی و شیطان می‌تواند شما را به جایزه امی برساند.»

در مراسم هفتاد و یکمین دوره اهدای جوایز امی، سریال «چرنوبیل» با موضوع حادثه هسته‌ای در اتحاد جماهیر شوروی، ۱۲ جایزه و سریال «خانم میزل شگفت‌انگیز» ۱۰ جایزه امی را از آن خود کردند.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جوایز اِمی۲۰۲۰؛ از رکوردشکنی یک کمدی تا جوانترین برندهٔ جایزهٔ نقش اول زن

«بازی تاج و تخت»؛ پایان شور و هیجان ۸ ساله

بازی تاج و تخت، پیشتاز نامزدی در جوایز امی