Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

پاسخ طنزآمیز تلگرام به توییت واتس‌اپ

پاسخ طنزآمیز تلگرام به توییت واتس‌اپ
Copyright 
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

حساب کاربری پیام رسان واتس‌اپ در توئیتر پیغام تبلیغاتی برای معرفی امکاناتش را منتشر کرد که با واکنش حساب کاربری تلگرام روبرو شد.

آگهی

حساب کاربری پیام رسان واتس‌اپ در توئیتر پیغام تبلیغاتی برای معرفی امکاناتش را منتشر کرد که با واکنش حساب کاربری تلگرام روبرو شد.

حساب کاربری واتس‌اپ شب گذشته همراه با یک ویدئوی آموزشی در توئیتی نوشت: «نیاز به ارسال یک ایمیل دارید اما فایل ضمیمه حجیم است؟ به‌جای آن واتس‌اپ را امتحان کنید جاییکه می‌توانید تا ۱۰۰ مگابایت فایل ارسال کنید.»

این توئیت چند ساعت بعد با واکنش حساب کاربری تلگرام که یک پیام رسان دیگر است روبرو شد.

تلگرام در پاسخ به توئیت واتس‌اپ نوشت: «نیاز به ارسال پیامی دارید اما فایل ضمیمه برای ارسال آن با سایر پیام‌رسان‌ها بسیار حجیم است؟ به‌جای آن تلگرام را امتحان کنید جاییکه می‌توانید فایل تا یک و نیم گیگابایت ارسال کنید.»

این پاسخ تلگرام به رقیبش واتس‌اپ مورد استقبال کاربران توئیتر قرار گرفت. به‌طوری که این توئیتر بیش از ۷۰۰ بار ریتورییت شده است و بیش از ۳ هزار نفر آن را لایک کرده‌اند.

برخی از کاربران توییتر در پاسخ‌ به توئیت واتس‌اپ نیز به حمایت از تلگرام پرداختند به طوریکه یک کاربر نوشت: «واتس‌اپ عزیز، ۱۰۰ مگابایت در این روزها مثل یک جوک بد می‌ماند. جوک بد را در حساب توئیترت منتشر نکن.» این کاربر سپس به ارسال فایل با حجم یک و نیم گیگابایت با تلگرام اشاره می‌کند.

طبق آمارهای سال ۲۰۱۸، پیام‌رسان واتس‌اپ میزبان حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه است و جزو پرطرفدارترین پیام‌رسان‌ها در دنیا محسوب می‌شود. این درحالی است که تلگرام گرچه میزان کاربرانش سیر صعودی گرفته است اما در سال ۲۰۱۸ تنها ۲۰۰ میلیون نفر از این پیام‌رسان استفاده می‌کردند.

توییت واتس‌اپ و واکنش تلگرام
هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گفتگو با باب دیاچنکو که درز اطلاعات ۴۲ میلیون کاربر ایرانی تلگرام را گزارش کرد

افشاء نقص امنیتی واتس‌اپ در گوشی‌های آیفون

وزارت خارجه روسیه با وجود ممنوعیت تلگرام همچنان از این پیام‌رسان استفاده می‌کند