Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

جدایی نیمار از پاری سن ژرمن؛ ستاره برزیلی به بارسلون نزدیک شد

نیمار به بارسلون نزدیک شد
نیمار به بارسلون نزدیک شد Copyright رویترز
Copyright رویترز
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نیمار هم اکنون دو مشتری بزرگ دارد که یکی از آنها بارسلون است. رئال مادرید اسپانیا دیگر متقاضی جدی نیمار محسوب می شود که در صورت شکست گفتگو ها میان باشگاه پاریسی و بارسلون احتمال انتقال جنجالی این ستاره برزیلی به مادرید تقویت می شود.

آگهی

با وجود آنکه برخی رسانه ها و نشریات ورزشی جهان از جمله «اکیپ» از بازگشت احتمالی نیمار به بارسلون خبر می دهند گزارش ها حاکی است که گفتگوها میان مسئولان باشگاه اسپانیایی و پاری سن ژرمن پیشرفت چندانی نداشته است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه نمایندگان باشگاه بارسلونا روز سه شنبه عازم فرانسه شدند تا با همتاهای خود در پاری سن ژرمن در خصوص جذب نیمار مذاکره کنند اما ظاهرا موضع انعطاف ناپذیر «پی اس جی» در قبال پیشنهاد های کاتالان ها سبب شده تا این گفتگو ها بدون پیشرفت محسوس و توافقی مشخص به پایان برسد.

با این حال نزدیک شدن نیمار به آبی اناری ها برغم نتیجه ندادن گفتگوها از این جهت محتمل است که به اعتقاد برخی کارشناسان نیمار بیشتر به سوی تیم سابق خود متمایل است در حالی که گفته می شد بارسلون ممکن است خیلی تمایلی برای این بازگشت نداشته باشد و یا اینکه از بضاعت مالی مناسب برای پرداخت هزینه های سنگین این انتقال برخوردار نباشد.

با قدم پیش گذاشتن مسئولان باشگاه بارسلون مشخص شد که بارسلون نیز در این معامله بسیار جدی است و این احتمال می رود که دو طرف ظرف ساعات آینده با کمی انعطاف بیشتر به توافق نهایی دست یابند. طبق آخرین خبرها نمایندگان دو باشگاه قرار است به زودی در لیورپول بار دیگر با یکدیگر ملاقات کنند.

بیشتر بخوانید:

هنوز درباره جزئیات دقیق پیشنهادها و خواسته های دو طرف اطلاعات مشخصی در دست نیست اما به نوشته برخی رسانه های فرانسوی اریک آبیدال، مدیر ورزشی بارسلونا و دو تن از مسئولان دیگر این باشگاه پیشنهادی را مطرح کرده اند که در آن احتمال معاوضه نیمار با فیلیپ کوتینیو و ایوان راکیتیچ، دو بازیکن بارسلونا مطرح است.

از سوی دیگر گفته می شود که دو طرف بر سر مبلغی که برای رضایت نامه نیمار باید به پاری سن ژرمن پرداخت شود هنوز به توافق دست نیافته اند.

این در حالی است که لئوناردو، مدیر جدید ورزشی پاری سن ژرمن روز شنبه در جریان کنفرانس خبری نخستین مسابقه این تیم در لیگ یک فرانسه اعلام کرده بود که «پیشرفت هایی بیش از گذشته» در پرونده انتقال ستاره برزیلی حاصل شده است.

نیمار هم اکنون دو مشتری بزرگ دارد که یکی از آنها بارسلون است. رئال مادرید اسپانیا دیگر متقاضی جدی نیمار محسوب می شود که در صورت شکست گفتگوها میان باشگاه پاریسی و بارسلون احتمال انتقال جنجالی این ستاره برزیلی به مادرید تقویت می شود.

نشریه «آ اس» اسپانیا پیش از این اعلام کرده بود که پاری سن ژرمن به مسئولان رئال پیشنهاد کرده در ازای پرداخت ۲۲۲ میلیون یورو و یا نیمی از این مبلغ به اضافه چند بازیکن دیگر مهاجم برزیلی را به خدمت بگیرند.

ستاره بیست و هفت ساله و سرشناس پاری سن ژرمن تابستان سال ۲۰۱۷ در ازای قراردادی به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا به این باشگاه پیوست.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ادامه ناسازگاری ستاره برزیلی؛ پاریس‌سن‌ژرمن نیمار را جریمه می‌کند

وثیقه یک میلیون یورویی برای دنی آلوز؛ ستاره سابق بارسلونا از زندان خارج می‌شود

سایه یک بوسه بر قهرمانی در جام جهانی؛ سرمربی تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا برکنار شد