Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

قربانی قاچاق جنسی که در نوجوانی مردی را کشت با کمک کارداشیان و ریحانا آزاد شد

قربانی قاچاق جنسی که در نوجوانی مردی را کشت با کمک کارداشیان و ریحانا آزاد شد
Copyright Tennessee Department of Corrections/Handout via REUTERS
Copyright Tennessee Department of Corrections/Handout via REUTERS
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سینتویا براون زمانی که تنها شانزده سال داشته است؛ به سمت جانی آلن که فردی ۴۳ ساله و فعال در امر املاک و مستغلات بوده و در ازای پرداخت پول قصد برقراری ارتباط جنسی با او را داشته، شلیک می‌کند و او را می‌کشد.

آگهی

یک زن قربانی قاچاق جنسی که به دلیل ارتکاب قتل در نوجوانی به حبس ابد محکوم شده بود، با حمایت کارداشیان و ریحانا روز چهارشنبه از زندان تنسی آمریکا آزاد شد.

سینتویا براون که اکنون ۳۱ سال دارد، در نوجوانی از خانه فرار کرده و در راه‌‌سَرا (مُتِل) با یک قاچاقچی زندگی می‌کرد. این قاچاقچی او را به ازای دریافت پول برای سوء‌استفاده جنسی در اختیار دیگران می‌گذاشت.

سینتویا براون زمانی که تنها شانزده سال داشت با شلیک گلوله جانی آلن، مرد ۴۳ ساله‌ای را که به کار املاک و مستغلات مشغول بود و در ازای پرداخت پول قصد برقراری ارتباط جنسی با او را داشت، کشت. با ارتکاب این قتل، سینتویا دستگیر، محاکمه و به حبس ابد محکوم شد.

سینتویا مدت ۱۵ سال را در زندان گذراند تا اینکه امسال ستارگانی همچون کیم کارداشیان چهره مشهور تلویزیون آمریکا در برنامه‌های واقع‌نما، و ریحانا خواننده به نام این کشور، پیگیری پرونده او را برعهده گرفتند و درنهایت توانستند امکان آزادی مشروط او را فراهم کنند.

به این ترتیب سینتویا براون می‌تواند آزاد باشد؛ با این شرط که به مدت ۱۰ سال تحت نظارت باشد، در جلسات مشاوره شرکت کند و شغلی داشته باشد.

آندریا پاول، از مسئولین موسسه Karana Rising که موسسه‌ای غیرانتفاعی برای کمک به قربانیان قاچاق جنسی است، می‌گوید: «با بازماندگان قاچاق انسان مانند سینتویا براون باید به عنوان قربانیانی برخورد شود که نیاز به کمک دارند. اما به جای آن، بسیاری از قربانیان قاچاق در سراسر این کشور نه تنها کمکی دریافت نمی‌کنند بلکه بارها دستگیر می‌شوند. آنها سزاوار عدالت و مهربانی هستند.»

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خداحافظی فِنتی با صنعت مد و لباس؛ ریحانا بر تولید لوازم آرایشی متمرکز شد

پس از تلفن همراه، استفاده از رایانۀ شخصی نیز در زندان‌های فرانسه ممکن شد

«مسیر سبز»؛ اولین مسابقه دوی ماراتن در زندان