Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

معمای دختر گمشده؛ جستجو در محل امانت‌گذاری استخوان‌های مردگان واتیکان

معمای دختر گمشده؛ جستجو در محل امانت‌گذاری استخوان‌های مردگان واتیکان
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

امانوئلا اورلاندی، دختر یکی از کارمندان واتیکان بود که در سال ۱۹۸۳ میلادی پس از شرکت در یک کلاس موسیقی ناپدید شد و تاکنون معمای ناپدید شدن او حل نشده است.

آگهی

کارشناسان پزشکی قانونی ایتالیا روز شنبه جستجوهایشان را برای حل معمای دختر نوجوانی که ۳۶ سال پیش ناپدید شد و تاکنون ردی از او پیدا نشده است، به محل امانت‌گذاری استخوان‌های مردگان در واتیکان گسترش دادند.

کارشناسان به عنوان بخشی از تحقیقاتشان استخوان‌هایی را از دو محل امانت‌گذاری استخوان‌های مردگان در بین دیوارهای واتیکان بیرون کشیدند.

هفته گذشته واتیکان اعلام کرد که رد استخوان‌هایی را در زیر کف کالج توتونیک یافته است که در کنار قبرستان واقع شده است.

در اوایل ماه جاری و در پی نامه‌ای ناشناس، واتیکان دستور باز کردن دو قبر را صادر کرد با این هدف که شاید جسد امانوئلا اورلاندی در آنجا مخفی شده باشد. اقدامی که نه تنها نتیجه‌ای در پی نداشت بلکه معمای دیگری را مطرح کرد زیرا کارشناسان با باز کرد دو قبر دست کم انتظار داشتند استخوان‌های دو شاهزاده که در قرن نوزدهم آنجا دفن شده بودند، پیدا کنند اما این قبرها خالی بودند.

سخنگوی واتیکان اعلام کرد که اسناد مربوط به تعمیرات در قبرستان توتونیک را در دو مقطع زمانی پایان قرن نوزدهم و ۶۰ سال پیش بررسی می کند تا سرنوشت جسد دو شاهزاده دفن شده مشخص شود.

واتیکان هنوز نظری درباره استخوان‌هایی که روز شنبه یافت شده، ارائه نکرده است و تنها می گوید این استخوان‌ها مورد آزمایش و بررسی قرار میگیرند تا هویت‌شان مشخص شود.

امانوئلا اورلاندی، دختر یکی از کارمندان واتیکان بود که در سال ۱۹۸۳ میلادی پس از شرکت در یک کلاس موسیقی ناپدید شد و معمای ناپدید شدن او تاکنون گشوده نشده است.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

با حضور پاپ برگزار شد؛ ویژه مراسم دعا برای مهاجران در واتیکان

جسد زن جوان فرانسوی که به دنبال «شکار ارواح» بود در کلیسای متروکه‌ای در ایتالیا پیدا شد

قتل دانشجوی دختر بار دیگر موضوع خشونت علیه زنان در ایتالیا را برجسته کرد