موتورسوار لخت آلمانی به پلیس: هوا خیلی گرم است

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
موتورسوار لخت در آلمان توسط پلیس متوقف شد
موتورسوار لخت در آلمان توسط پلیس متوقف شد   -  کپی رایت  Bradenburg Police

در حالی که موج گرمای کم سابقه ابتدای تابستان بخش بزرگی از قاره اروپا را در برگرفته، برخی از شهروندان آلمانی سعی دارند به گونه ای غیرمعمول با گرما مقابله کنند و خود را خنک نگه دارند.

یک موتورسوار آلمانی که به تازگی توسط پلیس متوقف شده از جمله این افراد است. فرد یاد شده که نمی خواست گرمای هوا اذیتش کند کاملا لخت بر ترک موتور نشسته و به خیابان آمده بود.

بر اساس این گزارش پلیس براندنبورگ، ایالتی در شمال شرق آلمان روز چهارشنبه اعلام کرد که یک موتورسوار لخت را متوقف کرده است. در این گزارش به نقل از پلیس تصریح شده است که راننده موتور تنها کلاه ایمنی به سر و صندل به پا داشته است.

کاربران شبکه اجتماعی در واکنش به این خبر با انتشار مطالبی طنزگونه این ایده را ترویج کردند که فرد موتورسوار شاید تلاش داشته از تکنیک اغواگری «مرد عریان» در یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به نام «آشنایی با مادر» الگوبرداری کند.

در این واکنش های اینترنتی همچنین آمده بود که موتورسوار لخت در پاسخ به دلیل بیرون آمدن با این وضعیت گفته است: «هوا بیش از اندازه گرم است.»

یک مسئول پلیس در ایالت براندنبورگ در این خصوص گفته است: «ما نمی توانیم با این اقدام مخالف باشیم اما با این وجود از موتورسوار خواستیم پس از پوشیدن شلوار به راه خود ادامه دهد.»

به گفته این مسئول پلیس «رانندگی در حالت عریان خلاف قوانین نیست اما اگر دیگران از این حرکت آزرده شوند می توانند شکایت کنند.»

موج گرما به تدریج از روز دوشنبه فرانسه، آلمان و بسیاری دیگر از نقاط اروپا را در برگرفته و پیش بینی می شود که میزان دما در برخی از مناطق قاره سبز همانند روز چهارشنبه طی دو روز آینده به ۴۰ درجه سانتیگراد برسد و حتی از آن هم فراتر برود.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید