نقاشی دیواری از پسر تخم‌مرغی در استرالیا

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
نقاشی دیواری از پسر تخم‌مرغی در استرالیا
Copyright  تصویر از ویدیوی رویترز

فیلم کوتاه لحظه پرتاب تخم‌مرغ توسط ویل کونولی، نوجوان استرالیایی به سوی فریزر آنینگ، سناتور استرالیایی در شبکه‌های اجتماعی به سرعت چرخید. حالا در یکی از کوچه‌های معروف ملبورن استرالیا تصویر تخم‌مرغ پرتاب کردن این نوجوان روی دیوار در ابعاد بزرگی نقاشی شده است.

این نقاشی دیواری با اسپری توسط «ون‌ تی راد» و در هوزیا یکی از کوچه‌های معروف ملبورن نقاشی شده است.

آنینگ، سناتور استرالیایی پس از حمله به دو مسجد در نیوزیلند سیاست‌های مهاجرتی استرالیا و نیوزیلند را در بروز حادثه اخیر موثر دانسته بود. سخنان او با انتقادهایی مواجه شد. ویل کونولی، نوجوان استرالیایی به سمت این سناتور استرالیایی تخم‌مرغی پرتاب کرد و از سوی فریزر آنینگ مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

فریزر آنینگ بعد از این ماجرا در یک گفت‌وگو اعلام کرد: «یک استرالیایی وقتی یک مورد حمله قرار می‌گیرد از خودش حمایت می‌کند. من هم همین کار را کردم.»

پس از این حادثه یک حساب اینترنتی برای کمک به ویل کونولی ایجاد شد. کمک‌های مردمی قابل توجهی تا به حال به این حساب اینترنتی آمده تا بتواند در برگزاری دادگاه احتمالی این نوجوان کمکی باشد.

این نوجوان استرالیایی توسط وکیلش اعلام کرده که او از همراهی مردم شگفت زده شده و متعهد است که کمک‌های مردمی جمع شده را برای حمایت از خانواده قربانیان حمله به دو مسجد در شهر کرایست‌چرچ نیوزیلند اختصاص دهد.

در حمله به دو مسجد نور و لینوود در شهر کرایست‌چرچ نیوزیلند ۵۰ تن جان باختند و دست‌کم ۴۸ تن دیگر نیز زخمی شدند.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید