پایان عملیات جستجوی هواپیمای سانحه دیده حامل مهاجم آرژانتینی

پایان عملیات جستجوی هواپیمای سانحه دیده حامل مهاجم آرژانتینی
نگارش از Euronews

نیروهای امداد و پلیس بریتانیا می گوید عملیات جستجوی هواپیمای مفقود شده حامل مهاجم آرژانتینی امیلیانو سالا متوقف شده است.

گروه تجسس هواپیمای سانحه دیده ای که امیلیانو سالا، مهاجم آرژانتینی باشگاه نانت در آن بود اعلام کرد که پس از گذشتن سه روز از سقوط این هواپیمای اختصاصی به عملیات ردیابی پایان می دهد. این در حالی است که همچنان هیچ اثری از این هواپیما و سه سرنشین آن در دست نیست.

هواپیمای حامل امیلیانو سالا، مهاجم ۲۸ ساله آرژانتینی باشگاه نانت فرانسه که برای امضای قرارداد به شهر کاردیف در ولز بریتانیا می رفت روز دوشنبه، در کانال مانش ناپدید شد. این مهاجم باشگاه نانت در آخرین پیغامی که برای خانواده اش فرستاده است نوشته که جت اختصاصی مالک باشگاه کاردیف ولز در حال سقوط است.

قرار بود این هواپیما دوشنبه در ساعت ۹ شب در ولز فرود بیاید اما همان شب مسئولان فرودگاه ولز اعلام کردند که این هواپیمای اختصاصی بر فراز دریای مانش ناپدید شده است.

بیشتر بخوانید:

محل احتمالی سقوط این هواپیما، در نزدیکی جزیره گورنزی است. پلیس در جستجوهای گسترده اثری از هواپیمای مفقود شده پیدا نکرده است.

پلیس مساحتی به شعاع ۲۶۰۰ کیلومتر مربع در دریای مانش را جست وجو کرد. 

امیلیانو سالا که یکی از موفق ترین مهاجمان لیگ آ فرانسه در فصل گذشته و نیم فصل اول بود که در خرید و فروش های بین نیم فصل به باشگاه کاردیف که در لیگ برتر انگلستان بازی می کند، پیوست. وی چهار سال برای زردپوشان نانت در لیگ یک فرانسه بازی کرد.

به واتس اپ یورونیوز بپیوندید

مطالب مرتبط