چهار روز عملیات برای نجات کودک اسپانیایی از چاه

چهار روز عملیات برای نجات کودک اسپانیایی از چاه
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

قطر دهانه چاه تنها ۲۵ سانتی‌متر است و کارشناسان امداد و نجات می‌گویند احتمالا یولن در عمق صد متری آن است.

آگهی

مأموران امدادی در اسپانیا از چهار روز پیش تاکنون مشغول انجام عملیات برای نجات کودکی دو ساله هستند که درون چاهی عمیق سقوط کرده است.

این پسربچه دو ساله که یولن نام دارد هنگام گردش با پدر و مادر خود در منطقه توتالان در نزدیکی شهر مالاگا واقع در جنوب اسپانیا به درون چاهی افتاد و پس از گذشت چهار روز همچنان نجات پیدا نکرده است.

تنگی دهانه چاه مانع از آن شده است که نیروهای امدادی به راحتی به کودک دسترسی داشته باشند. قطر دهانه چاه تنها ۲۵ سانتی‌متر است و کارشناسان امداد و نجات می‌گویند احتمالا یولن در عمق صد متری آن است. در مدت این عملیات تنها چیزی که از یولن به دست آمده چند تار موست که آزمایش دی‌ان‌ای آن نشان می‌دهد مال همان کودک است. دوربین مخصوصی که امدادگران به درون چاه فرستاده‌اند همچنین یک پاکت کوچک آب‌نبات را هم در عمق کمتر از صد متری نشان داده است.

گروه زیادی از شهروندان توتالان با تجمع در محل تلاش دارند تا ضمن تشویق امدادگران، به خانواده این کودک تسلی بدهند. بعضی از آنها پلاکاردهایی در دست دارند که روی آن خطاب به خانواده یولن نوشته شده: «تمام مردم اسپانیا با شما هستند.»

امدادگران تا روز پنج‌شنبه ۲۷ دی هنوز موفق به نجات این کودک نشده‌اند و حتی نمی‌دانند که او زنده است یا نه.

خوزه و ویکتوریا، پدر و مادر یولن در گذشته یک فرزند دیگر هم داشته‌اند که در سن سه سالگی به دلیل ناراحتی قلبی درگذشته است.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چین؛ نجات پسربچه آویزان از طبقه ششم ساختمان با پتو

فروریختن پل آزادراهی در ایتالیا «ده‌ها» کشته برجا گذاشت

روبیالس در پرونده بوسه اجباری با خطر محکومیت به دو سال و نیم زندان روبرو است