Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

وکیل سابق ترامپ دروغ‌گویی به کنگره را پذیرفت

مایکل کوهن وکیل سابق دونالد ترامپ
مایکل کوهن وکیل سابق دونالد ترامپ Copyright REUTERS/Andrew Kelly
Copyright REUTERS/Andrew Kelly
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آقای کوهن تایید کرد که نمایندگان کنگره را درباره مقیاس و وضعیت پروژه شرکت ساخت‌و‌ساز ترامپ در روسیه گمراه کرده و ابعاد طرح را کم‌‌رنگ‌تر از آن‌چه بوده جلوه داده است.

آگهی

مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ پذیرفت که در جریان تحقیق بر سر مداخله روسیه در انتخابات آمریکا در سال گذشته به مقامات کنگره دروغ گفته است.

آقای کوهن که در دادگاه فدرال نیویورک حاضر شده بود تایید کرد که نمایندگان کنگره را درباره مقیاس و وضعیت پروژه شرکت ساخت‌و‌ساز ترامپ در روسیه گمراه کرده و ابعاد طرح را کم‌‌رنگ‌تر از آن‌چه بوده جلوه داده است.

طرح ساخت برج تجاری عظیم در مسکو توسط شرکت ساختمانی ترامپ هیچگاه عملی نشد. با این حال در جریان پرونده اعمال نفوذ روسیه در انتخابات آمریکا بازرسان قضایی ایالات متحده بر آن متمرکز شدند.

دونالد ترامپ تعقیب هرگونه نفع تجاری در روسیه را رد کرده است.

رئیس‌جمهوری آمریکا قبل از ترک این کشور برای شرکت در اجلاس گروه ۲۰، وکیل سابق خود را «شخص بسیار ضعیف» خواند و گفت که دلیل محکومیت او پرونده‌ای غیرمرتبط با بنیاد تجاری ترامپ بوده است.

دادستانان آمریکایی سرگرم تحقیق درباره ابعاد ارتباط احتمالی ستاد انتخابات دونالد ترامپ با روسیه در جریان انتخابات ریاست جمهوری گذشته ایالات متحده هستند.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ به ۳ سال زندان محکوم شد

موقعیت متزلزل رئیس جمهوری آمریکا؛ وکیل سابق ترامپ اتهاماتش را می پذیرد

اتحاد رقبای جمهوری‌خواه در پی سوء قصد نافرجام؛ نیکی هیلی: جمهوری اسلامی در زمان ترامپ ضعیف شد