ویدئو؛‌ وقتی موتور هواپیما در حین پرواز آتش می‌گیرد

 ویدئو؛‌ وقتی موتور هواپیما در حین پرواز آتش می‌گیرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

این هواپیما به سمت سوچی روسیه در حال پرواز بود.

آگهی

یک هواپیما که به مقصد سوچی روسیه در حال پرواز بود، به دلیل آتش گرفتن یکی از موتورهایش پروازش نیمه کاره ماند.

درست لحظاتی پس از برخاستن یک هواپیما از باند فرودگاه سوچی، یکی از موتورهای این هواپیما آتش گرفت و خلبان مجبور شد دوباره به فرودگاه بازگردد.

در ساعات ابتدایی روز چهارشنبه ۲۲ اوت، یک هواپیمای شرکت هواپیمایی «رد وینگز» لحظاتی پس از برخاستن از باند فرودگاه، دچار سانحه اتش گرفتن یکی از موتورهایش شد.

یکی از مسافران در هنگامی که هواپیما در حال بازگشت به فرودگاه مبدا بود، از لحظه آتش گرفتن موتور هواپیما فیلم گرفته و در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد.

بیشتر بخوانید:

این هواپیما که از شهر اوفا به سوچی پرواز می‌کرد، بلافاصله پس از بلند شدن بخاطر احتراق در موتور سمپ چپ به فرودگاه بازگشت.

در این هواپیما ۲۰۴ مسافر حضور داشتند که پس از فرود اضطراری، بلافاصله از هواپیما خارج شدند اما تمامی سرنشینان هواپیما سالم هستند و کسی آسیبی ندیده است.

پس از این حادثه برخی از مسافران سفر خود را لغو کردند و حاضر نشدند با پرواز جایگزینی که برای آنها قرار داده شده بود، به سوچی سفر کنند. همچنین مسافران این پرواز پس از پیاده شدن از هواپیما با روانشناسان صحبت کردند و تحت معاینه قرار گرفتند.

اما اتفاق جالب در این پرواز ثبت لحظه‌ای از پرواز است که موتور هواپیما در آتش می‌سوزد. این تصاویر توسط مسافری با عنوان کاربری اینستاگرام den2391 در حساب شخصی خود به اشتراک گذاشته است.

او پایین این پست خود نوشته است: «ما در حال پرواز به سوچی بودیم، در طول پرواز، یکی از موتورهای هواپیما شرو به آتش گرفتن کرد. ما بسیار ترسیده بودیم اما خوشبختانه سلامت فرود آمدیم و به کمک نیروهای امداد و آمبولانس از هواپیما پیاده شدیم.»

این اینستاگرامی جالب و عجیب این فرد روسی اما تنها ۳۱۹ لایک خورده است.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرواز موفق هواپیمای نظامی با سوخت ۱۰۰ درصد پایدار با استفاده از روغن خوراکی

معاینه مسافران چند هواپیما در فرودگاه‌های آمریکا بعد از گزارش حالت تهوع

نجات نوجوان آمریکایی از سانحه سقوط هواپیما