Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ترامپ: اگر استیضاح شوم بازارها فرو می ریزند

ترامپ: اگر برکنار شوم  بازارها فرو می ریزند
ترامپ: اگر برکنار شوم بازارها فرو می ریزند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رئیس جمهوری آمریکا در حالی عرصه را بر خود تنگ تر از همیشه می بیند که مایکل کوهن، وکیل سابقش تحت قسم اعتراف کرده که به درخواست موکلش برای جلوگیری از تاثیر منفی بر انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ اقدام به خرید حق السکوت یک بازیگر فیلم های پورن و یک مدل مجله پلی بوی کرده است.

آگهی

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا معتقد است اگر استیضاح شود بازارها دچار فروپاشی خواهند شد.

رئیس جمهوری آمریکا که با خبرنگار شبکه فاکس نیوز مصاحبه می کرد با تاکید بر اینکه در صورت عزل شدن از پست خود همه بازارها فروخواهند پاشید و همه فقیرتر از آنچه هستند، خواهد شد این سوال را مطرح کرد که چرا دمکرات ها باید احتمال وقوع چنین شرایطی در آینده را در نظر نگیرند؟

آقای ترامپ در ادامه با ستایش از خود این پرسش را نیز مطرح کرد که چگونه «می توانند فردی را از کار برکنار کنند که کارهای فوق العاده ای انجام داده است؟»

دونالد ترامپ در این گفتگو همچنین سیاست های اقتصادی و نتیجه عملی آنها را بر زندگی مردم مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد اگر به ریاست جمهوری انتخاب نمی شد اقتصاد کشورش با شدت با مشکل برخورد می کرد.

رئیس جمهوری آمریکا در حالی عرصه را بر خود تنگ تر از همیشه می بیند که مایکل کوهن، وکیل سابقش تحت قسم اعتراف کرده که به درخواست موکلش برای جلوگیری از تاثیر منفی بر انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ اقدام به پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم های پورن و یک مدل مجله پلی بوی کرده است.

دونالد ترامپ شامگاه سه شنبه پس از مطلع شدن از اعترافات تلخ وکیل سابقش طبق عادت دست به توییت شد و با این جمله عجیب او را مورد نکوهش قرار داد: «اگر دنبال وکیل خوب می‌گردید، مایکل کوهن را انتخاب نکنید.»

بیشتر بخوانید:

دونالد ترامپ پس از آن در گفتگو با شبکه فاکس نیوز ضمن تایید پرداخت پول به استورمی دانیلز و کارن مک دوگال، بازیگر پورن و مدل مجله پلی بوی که وی با آنها رابطه جنسی داشته، تاکید کرد این پول از حساب شخصی وی برداشت شده و تا پیش از پرداخت اطلاعی از ماجرا نداشته است.

بیشتر بخوانید:

ماجرای اعترافات مایکل کوهن که خود نیز به جرائمی چون فرار مالیاتی و تقلب بانکی متهم است، در حالی رئیس جمهوری آمریکا را به گوشه رینگ نزدیک تر می کند که کاخ سفید روز چهارشنبه اعلام کرد دونالد ترامپ «هیچگونه نگرانی» از افشاگری های احتمالی مایکل کوهن در آینده ندارد.

مایکل کوهن ضمن پذیرفتن اتهاماتی که متوجه اوست به عنوان فردی که جرائمش را پذیرفته با دستگاه قضایی آمریکا به توافق رسیده است. این توافق جدا از آنکه می تواند در تخفیف مجازات ها بر ضد وکیل سابق دونالد ترامپ تاثیر گذار باشد زمینه را برای همکاری وی با رابرت مولر، دادستان ویژه تحقیق بر پرونده جنجالی دخالت روسیه در انتخابات آمریکا فراهم خواهد کرد.

به توییتر فارسی یورونیوز بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

روزهای سخت ترامپ؛ اعتراف وکیل و محکومیت رئیس سابق ستاد انتخاباتی در یک شب

شهادت مایکل کوهن در پرونده حق‌السکوت؛ تیم حقوقی ترامپ وکیل سابق را به «انتقام‌جویی» متهم کرد

افسر افشاکننده اسناد فوق محرمانه پنتاگون روانه دادگاه نظامی می‌شود