Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

بازیهای آسیایی؛ پرویز هادی سومین مدال طلا را برای ایران کسب کرد

بازیهای آسیایی؛ پرویزهادی سومین مدال طلا  را برای ایران کسب کرد
بازیهای آسیایی؛ پرویزهادی سومین مدال طلا را برای ایران کسب کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تیم ایران پس از کسب مدال طلای پرویز هادی در مجموع با ۸ مدال (۳ طلا، ۲ نقره و ۳ برنز) در جایگاه ششم جدول مدالها قرار گرفت.

آگهی

پرویز هادی، کشتی گیر وزن ۱۲۵ کیلوگرم تیم کشتی آزاد ایران روز دوشنبه با برتری مقابل حریف چینی به مدال طلای این وزن دست یافت.

این کشتی گیر سنگین وزن تیم ایران پس از برتری مقابل حریفانی از هند و قزاقستان که هر دو با پیروزی ۱۰ امتیازی به دست آمد برای راهیابی به دیدار نهایی «موژماناشویلی»، کشتی ازبکستانی و دارنده مدال نقره المپیک لندن را از پیش رو برداشته بود.

دنگ ژی وی، کشتی گیر چینی حریف پرویز هادی در فینال این وزن از مسابقات بود که در نهایت با نتیجه ۷ به صفر شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.

این دومین مدال طلای پرویز هادی در رقابت های کشتی بازیهای آسیایی بود. او پیشتر در بازیهای ۲۰۱۴ اینچئون نیز موفق به کسب مدال زرین شده بود.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در این مسابقات روز یکشنبه نیز توسط حسن یزدانی و علیرضا کریمی به مدال طلا دست یافته بود. رضا اطری نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد ایران نیز به مدال برنز این بازیها دست یافت.

بیشتر بخوانید:

تیم ایران پس از کسب مدال طلای پرویز هادی در مجموع با ۸ مدال (۳ طلا، ۲ نقره و ۳ برنز) در جایگاه ششم جدول مدالها قرار گرفت.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بازیهای آسیایی؛ ایران پس از نیم قرن در تنیس روی میز برنز گرفت

سهراب مرادی رکورد یک ضرب دسته ۹۴ کیلوگرم جهان را شکست

شگفتی دانشمندان از مشاهده یک اورانگوتان وحشی که برای درمان زخمش از گیاه دارویی استفاده کرد