Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

سامان قدوس بهترین بازیکن ماه لیگ فوتبال سوئد به فرانسه نزدیک شد

سامان قدوس بهترین بازیکن ماه لیگ فوتبال سوئد به فرانسه نزدیک شد
سامان قدوس بهترین بازیکن ماه لیگ فوتبال سوئد به فرانسه نزدیک شد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

برخی رسانه های ورزشی و کاربران شبکه های اجتماعی در فرانسه با انتشار گزارشی از پیوستن قریب الوقوع این ملی پوش ایرانی به تیم آمیان خبر داده اند.

آگهی

سامان قدوس، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه اوسترشوندس عنوان بهترین بازیکن ماه گذشته لیگ حرفه ای فوتبال سوئد را از آن خود کرد.

هافبک بیست و چهار ساله و توانمند تیم ملی که پیش از رقابت های جام جهانی روسیه عضویت در تیم ملی فوتبال ایران را به دعوت فدراسیون فوتبال سوئد ترجیح داده بود با ابراز خوشحالی از انتخاب شدنش به عنوان بازیکن ماه ژوئیه نقش سرمربی و دیگر بازیکنان باشگاه اوسترشوندس را برای دستیابی به این عنوان مهم قلمداد کرده است.

قدوس که پس از نمایش تحسین برانگیز در قالب تیم باشگاهی و نیز حضوری موفق به همراه این تیم در لیگ اروپا نظر بسیاری از تیم های اروپایی را به خود جلب کرده به احتمال زیاد به زودی باشگاه سوئدی را که وی بازوبند کاپیتانی آنرا نیز دریافت کرده، ترک خواهد کرد.

برخی رسانه های ورزشی و کاربران شبکه های اجتماعی در فرانسه با انتشار گزارشی از پیوستن قریب الوقوع این ملی پوش ایرانی به تیم آمیان خبر داده اند. این درحالیست که گفته می شد چند باشگاه دیگر فرانسه از جمله بوردو، قهرمان سال ۲۰۰۹ لوشامپیونه نیز برای جذب او ابراز علاقه کرده اند.

این خبر هنوز از سوی سامان قدوس و باشگاه اوسترشوندس تایید نشده است اما اگر قرار باشد انتقالی صورت گیرد باید تا پنجشنبه، روز بسته شده پنجره کنونی نقل و انتقالات نهایی شود.

گمانه زنی هایی نیز پیشتر در مورد پیوستن قدوس به منچستی سیتی مطرح شده بود که این بازیکن ایرانی بدون اظهار نظر در باره آن تاکید کرده که می خواهد در ادامه جاه طلبی برای رشد در فوتبال حرفه ای، گام بعدی را با احتیاط بیشتری بردارد.

با توجه با اینکه سامان قدوس به طور ضمنی اعلام کرده است که بازی با الفسبورگ شاید آخرین حضور او در تیم اوسترشوندس باشد باید تا روز پنجشنبه منتظر ماند تا باشگاه بعدی او مشخص شود.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تیم ملی فوتبال ایران با یک گل مغلوب اسپانیا شد

گزارش ویدیویی از اولین تمرین تیم ملی ایران پس از پیروزی بر مراکش

قهرمانی هادی چوپان در آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴؛ «اسطوره کودکی من بودی و الان هر دو برای دنیا قهرمانیم»