Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

زد و خورد دو خواننده رپ ترمینال فرودگاه پاریس را به تعطیلی کشاند

درگیری دو خواننده رپ فرانسوی کاریس و بوبا
درگیری دو خواننده رپ فرانسوی کاریس و بوبا Copyright رویترز
Copyright رویترز
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

زد و خورد میان دو خواننده رپ رقیب فرانسوی، «بوبا» و «کاریس»، که منجر به درگیری بزرگ‌تر طرفداران آن دو نیز شد، ترمینال اورلی پاریس را برای ساعاتی به تعطیلی کشاند و پروازهای این فرودگاه را با تاخیر مواجه کرد.

آگهی

زد و خورد میان دو خواننده رپ رقیب فرانسوی «بوبا» و «کاریس» و طرفدارانشان ترمینال فرودگاه اورلی پاریس را برای ساعاتی به تعطیلی کشاند و پروازهای این فرودگاه را با تاخیر مواجه کرد.

ویدیوهای منتشره از فروشگاه‌های فرودگاه، صحنه‌های نزاع دو نفر وا فراد هوادارشان را نشان می‌دهد. در حالی که عده‌ای از مسافران از محل درگیری می‌گریزند، عده‌ای دیگر در حال ضبط تصاویر با تلفن‌های همراه خود دیده می‌شوند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

در یکی از فیلم‌ها «بوبا» ۴۱ ساله بدون لباس به چشم می‌خورد که با فریاد می‌گوید: «وقتی حرفی میزنی پایش بایست». وکیل «کاریس» ۳۸ ساله می‌گوید ماجرا از آن‌جا آغاز شده است که بوبا به همسر و دختر کاریس توهین کرده است.

پلیس فرودگاه گفته است این دو خواننده به همراه ۹ تن از شرکت‌کنندگان در زد و خورد بازداشت شده‌اند. این دو خواننده رپ روز پنج‌شنبه را نیز تحت بازداشت مانده‌اند. ترمینال یک فرودگاه اورلی نیز پس از ساعتی تعطیلی بازگشایی شده است.

بیشتر بخوانید:

بوبا، خواننده رپ فرانسوی با نام واقعی الی یافا، پیش از این نیز با خواننده‌های دیگر سبک هیپ‌هاپ سابقه درگیری داشته است. او در مراحل اولیه فعالیتش با کاریس با نام واقعی اکو نکوری همکار بود و این دو ترانه‌ای مشترک به نام «کلش» را در سال ۲۰۱۲ منتشر کردند. پس از آن بود که رابطه دو نفر به تیرگی گرائید.

دامنه درگیری روز چهارشنبه به شبکه‌های احتماعی و بین هواداران دو خواننده نیز کشیده شده است.

اختلاف میان خوانندگان رپ در آمریکا نیز مسبوق به سابقه است و در مواردی به مرگ خوانندگانی نظیر «نوتوریوس بی. آی. جی» یا «توپاک شکور» نیز انجامیده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پوتین: کرملین باید به جای مقابله با رپ، آن را رهبری کند

جریمه شبکه تلویزیونی ترکیه برای پخش ویدئوی «پینک»

جوانی در فرودگاه پاریس پشت چرخ‌های هواپیما در حالت «سرمازدگی شدید» اما زنده پیدا شد