Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ترامپ خواستار پایان تحقیقات درباره نفوذ روسیه در انتخابات آمریکا شد

ترامپ خواستار پایان تحقیقات درباره نفوذ روسیه در انتخابات آمریکا شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دونالد ترامپ مدعی است که رابرت مولر، سرپرست پرونده دخالت روسیه در انتخابات قصد دارد برخی از کارمندان اف‌بی‌آی در این پرونده را مصون کند و به همین علت تنها ادعای بی‌طرفی می‌کند.

آگهی

دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا از جف سشنز، دادستان کل ایالات متحده آمریکا خواست تا به تحقیقات درباره نفوذ روسیه در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری این کشور در سال ۲۰۱۶ پایان دهد.

رییس جمهور آمریکا با انتشار چند توئیت در روز چهارشنبه اول اوت (۱۰ مرداد) از تحقیقات و بازرسان پرونده دخالت روسیه به سرپرستی رابرت مولر انتقاد کرد و گفت: «وضعیت هولناک است و دادستان کل، جف سشنز همین الان و قبل ازلکه‌دار کردن کشورمان، باید به این ماجرای پاپوش درست کردن خاتمه دهد.»

دونالد ترامپ مدعی است که رابرت مولر، سرپرست پرونده دخالت روسیه در انتخابات قصد دارد از برخی از کارمندان اف‌بی‌آی در این پرونده محافظت کند و از نظر رییس جمهوری آمریکا ادعای بی‌طرفی مولر «غیرقابل باور» است.

بیشتر بخوانید:

ريیس جمهوری آمریکا تاکنون هرگونه تبانی با روسیه در جریان کارزار انتخاباتی سال ۲۰۱۶ را رد کرده است. مسکو نیز دخالت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا را تکذیب کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حزب دموکرات خواستار برگزاری جلسه استماع جف سشنز در مجلس نمایندگان شد

پوتین: ترامپ پیش از نامزدی مورد توجه ما نبود

تعقیب قضایی ۱۳ شهروند روسیه به اتهام دخالت در انتخابات آمریکا