Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نیمار:‌ پس از جام جهانی آدم جدیدی شده ام

نیمار:‌ پس از جام جهانی آدم جدیدی شده ام
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نیمار ستاره برزیلی به انتقادات فراوانی که در طول جام جهانی از او شد پاسخ داد.

آگهی

نیمار ستاره تیم ملی فوتبال برزیل و باشگاه پاریسن ژرمن به اعتقاد اغلب کارشناسان عملکردی کاملا ناامیدکننده در جام جهانی روسیه داشت. هر چند بسیاری انتظار داشتند او لقب برترین بازیکن این جام را از آن خود کند. نکته مهم دیگر درباره زمین خوردن ها متعدد او در طول بازی و دردکشیدن های مصنوعی پس از هر خطا بود. ستاره برزیلی بتازگی در یک مراسم تبلیغاتی مدعی شد که بعد از جام جهانی بازیکنی متفاوت و انسانی جدید شده است.

نیمار گفت: «میخ استوک در ران پا، ضربه به پا، کوبیدن روی پا. شاید فکر کنید اغراق می‌کنم و گاهی هم همینطور است. ولی واقعیت این است که من در زمین سختی می‌کشم. شما از بیرون زمین هیچ ایده ای ندارید که چه اتفاقاتی در داخل زمین برایم رخ می‌دهد. وقتی بدون صحبت با مطبوعات زمین را ترک می‌کنم، به این خاطر نیست که فقط بردن را دوست دارم، به این خاطر است که هنوز یاد نگرفته ام چطور شما را نا امید کنم.»

ستاره برزیلی گفت که درون او یک کودک زندگی می کند و کودک درون او مرتبا دلش می خواهد با دنیا شوخی کند. نیمار در این گفتگو تاکید کرد که کودک درونش گاهی هم می خواهد جهان را کمی عصبانی کند. او گفت برای شنیدن و فکر به انتقادات اندکی زمان نیاز داشته است اما امروز فکر و قلبش بروی همه چیز باز است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رسمی؛ نیمار در پاری سن ژرمن ماندنی شد

برزیل با دو گل نیمار و فیرمینو صعود کرد

پنج مکان رازآلود دنیا که ورود به آنها ممنوع است