واکنش نتانیاهو به توییت رهبر ایران؛ هدف ایران از غنی‌سازی نابودی اسرائیل است

واکنش نتانیاهو به توییت رهبر ایران؛ هدف ایران از غنی‌سازی نابودی اسرائیل است
نگارش از Euronews

بنیامین نتانیاهو در ویدیویی که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌گوید توییت علی خامنه‌ای که اسرائیل را غده سرطانی نامیده نشان می‌دهد که هدف تهران از غنی سازی اورانیوم چیست.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل به توییت علی خامنه‌ای واکنش نشان داد و آن را نشانه‌ای از عزم ایران برای نابودی اسرائیل خواند.

نخست وزیر اسرائیل روز سه شنبه ۵ ژوئن / ۱۵ خرداد در ویدیویی به توییت رهبر ایران واکنش نشان داد. حساب انگلیسی توییتر آقای خامنه‌ای بخشی از صحبت‌های او که چند سال پیش (۳۱ خرداد ۱۳۹۱) درباره نابودی اسرائیل به زبان آورده بود را روز یکشنبه ۳ ژوئن / ۱۳ خرداد در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشت.

آقای نتانیاهو در این ویدیو می‌گوید: «رهبر ایران اسرائيل را غده سرطانی می‌نامد که باید از صفحه روزگار محو شود. این دقیقا نشان می‌دهد که هدف آنها از غنی‌سازی اورانیوم چیست. آنها می‌خواهند اسرائيل را نابود کنند.»

نخست وزیر اسرائيل می‌گوید: «روز گذشته آیت‌الله خامنه‌ای، حاکم ایران، قصد خود برای نابودی دولت اسرائیل را اعلام کرد و دیروز (۱۴ خرداد) توضیح داد که چگونه این کار را انجام خواهد داد - با غنی‌سازی نامحدود اورانیوم برای تولید زرادخانه بمب‌های هسته‌ای ... ما شگفت‌زده نشدیم.»

بیشتر بخوانید:

بنیامین نتانیاهو برای قانع کردن رهبران اروپایی از دست کشیدن از برجام تور اروپایی خود را آغاز کرده و پس دیدار با آنگلا مرکل به فرانسه سفر کرده تا بعد از آن به بریتانیا برود.

مطالب مرتبط

موضوع داغ

مطالب بیشتر درباره

ایران و اسرائیل