ترامپ و کیم کارداشیان درباره اصلاح سیستم زندان‌‌ها گفتگو کردند

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
 ترامپ و کیم کارداشیان درباره اصلاح سیستم زندان‌‌ها گفتگو کردند
کپی رایت  عکس از حساب توئیتری دونالد ترامپ

دونالد ترامپ روز چهارشنبه با کیم کارداشیان، مدل و هنرپیشه برنامه‌های تلویزیون واقع‌نما (reality television) دیدار و درباره اصلاح سیستم زندان‌ها و نحوه صدور احکام قضائی ایالات متحده با وی گفتگو کرد.

ترامپ روز گذشته در حساب توئیتری‌اش با انتشار عکسی از خود با این سلبریتی در اتاق ریاست جمهوری کاخ سفید نوشت: «جلسه بسیار خوبی با کیم کارداشیان داشتم و درباره اصلاح سیستم زندان و محکومیت‌های قضایی صحبت کردیم.»

خانم کارداشیان-وست برای درخواست عفو یک زندانی با نام آلیس مری که با اتهام مربوط به مواد مخدر به مدت ۲۰ سال در حبس است با رئیس جمهوری آمریکا دیدار کرده است.

این هنرپیشه برنامه‌های تلویزیون واقع نما که به همراه خانواده‌اش برنامه‌هایی را درباره زندگی روزمره خود می‌سازد، پس از دیدار با آقای ترامپ در حساب توئیتری خود نوشت: «من از رئیس جمهور ترامپ بابت وقتی که امروز عصر به من داد تشکر می‌کنم. امیدواریم که رئیس جمهوری آلیس مری که به خاطر یک جرم غیر خشونت آمیز مربوط به مواد مخدر در اولین بازداشت به حبس ابد محکوم شد را مورد عفو قرار دهد.»

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست روابط نزدیکی با دختر و داماد دونالد ترامپ ایوانکا و جارد کوشنر دارند. اصلاح سیستم زندان‌ها از مسائل کلیدی برای جارد کوشنر، مشاور رئیس جمهوری آمریکا به شمار می‌رود.

در ابتدای ماه جاری میلادی نیز طرح مورد حمایت کاخ سفید درباره زندان ها از جمله برنامه حصر و زندان خانگی در کمیته قضائی مجلس نمایندگان آمریکا تصویب شد.

کیم کارداشیان در زمان انتخابات از حامیان هیلاری کلینتون بود اما همسرش کانیه که در روزهای پیش از مراسم تحلیف با دونالد ترامپ دیدار داشت در ماه گذشته‌ مجددا با رئیس جمهوری آمریکا ملاقات کرد و اظهاراتش در تحسین از وی و همچنین «برده داری» سر و صدای زیادی ایجاد کرد. این خواننده رپ اخیرا با اشاره به شعار انتخاباتی دونالد ترامپ آهنگی به نام «دوباره آمریکا را با عظمت کنیم» خوانده است.

بیشتر بخوانید:

همسر کیم کارداشیان: بردگی یک انتخاب است

کمپین ضدترامپ بازیگران هالیوود در آستانه مراسم اسکار

ترامپ در واکنش به انتقاد مریل استریپ: به او بیش از حد بها داده شده است