پیام توییتری محمد صلاح به هوادارانش: نگران نباشید در روسیه می بینمتان

امیدوای محمد صلاح به حضور در جام جهانی روسیه
امیدوای محمد صلاح به حضور در جام جهانی روسیه
Copyright 
نگارش از Mehrdad Sadeghi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فدراسیون فوتبال مصر نیز صبح یکشنبه اعلام کرد بر اساس مستندات پزشکی که در اختیار گرفته نسبت به بهبودی و حضور محمد صلاح در جام جهانی «خوشبین» است.

آگهی

محمد صلاح مهاجم تیم ملی مصر و باشگاه لیورپول انگلیس اعلام کرد برغم مصدومیت شدید در فینال لیگ قهرمانان اروپا به جام جهانی روسیه خواهد رسید.

ستاره مصری باشگاه لیورپول که در دیدار شنبه شب تیم اش مقابل رئال مادرید با حرکتی غیر ورزشی از سوی سرخیو راموس سرنگون و به شدت از ناحیه کتف مصدوم شد با انتشار پیامی بر روی توییتر به بیش از پنج میلیون فالوئر خود اطمینان داده است که در روسیه به میدان خواهد رفت.

مو صلاح که پس از سی دقیقه حضور در میدان به دلیل مصدومیت به اجبار زمین را ترک کرد در پیام توییتری خود آورده است: «شب بسیار دشواری برایم بود اما من فردی هستم که هیچگاه دست از مبارزه نمی کشد. فارغ از هرگونه گمانه زنی، اطمینان دارم که برای سربلند کردن شما در روسیه حضور خواهم داشت.»

مهاجم محبوب تیم ملی مصر در ادامه پیام خود خطاب به هوادارانش می گوید: «محبت و حمایت های شما نیرویی به من می بخشد که (در این شرایط) به آن نیاز دارم.»

صلاح بیست و پنج ساله که از وی به عنوان «فرعون لیورپول» نام برده می شود از جمله ستاره های محبوب فعلی فوتبال جهان است که علاقمندان به وی بی صبرانه منتظر تماشای قابلیت های بالای او در مسابقات جام جهانی هستند.

از سوی دیگر سرخیو راموس، مدافع کهشکانی های مادرید که مسبب اصلی مصدومیت محمد صلاح است با انتشار پیامی در توییتر این حادثه را جزئی از اتفاقات تلخ فوتبال دانسته و برای مهاجم لیورپول و تیم ملی مصر آرزوی بهبودی کرده است.

یورگن کلوپ سرمربی تیم لیورپول شنبه شب پس از دیدار نهایی رقابت های لیگ قهرمانی اروپا که با برتری ۳ بر ۱ رئال مادرید به پایان رسید از مصدومیت شدید محمد صلاح سخن گفت. این مسئله سبب شد تا حدس و گمان در باره احتمال عدم حضور ستاره محبوب مصری در رقابت های جام جهانی قوت گیرد.

**تحریریه یورونیوز به شما پیشنهاد می کند: **

نشریات مصری با اعلام اینکه محمد صلاح دچار کشیدگی رباط شانه شده ابراز امیدواری کرده اند که وی «انشاء الله تا سه هفته دیگر» قادر به بازگشت به زمین فوتبال خواهد بود.

فدراسیون فوتبال مصر نیز صبح یکشنبه اعلام کرد بر اساس مستندات پزشکی که در اختیار گرفته نسبت به بهبودی و حضور محمد صلاح در جام جهانی «خوشبین» است.

خطای عمد و خشن سرخیو راموس بر روی محمد صلاح که البته از دید داور دیدار فینال پنهان ماند واکنش های زیادی را در بین علاقمندان به قوتبال در شبکه های اجتماعی برانگیخت. برخی از دوستداران صلاح و هواداران لیورپول خشم خود را در قالب سخنان به شدت انتقاد آمیز و یا واژه های رکیک بروز دادند و برخی نیز به انتقاد طنزگونه و غیر مستقیم بسنده کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

محمد صلاح شاید به بازی اول مصر نرسد

مروری بر تثبیت حکومت نظامیان به‌واسطه میزبانی جام جهانی ۱۹۷۸؛ آیا فوتبال سیاسی است؟

نخستین جام فصل برای لیورپول؛ شاگردان کلوپ با شکست سیتی، قهرمان جام خیریه انگلستان شدند