لیگ قهرمانان اروپا؛ نام هوادار مصدوم لیورپول بر روی پیراهن گرگ ها

تیم آ.اس.رم در تمرین پیش از مسابقه برگشت مقابل لیورپول
تیم آ.اس.رم در تمرین پیش از مسابقه برگشت مقابل لیورپول
Copyright 
نگارش از Mehrdad Sadeghi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شان کاکس، هوادار تیم لیورپول در جریان درگیری‌های پس از مسابقه رفت مقابل آ.اس.رم در ورزشگاه آنفیلد میان تماشاگران دو تیم به شدت مصدوم و روانه بیمارستان شد به نحوی که حال وی همچنان وخیم گزارش می شود.

آگهی

بازیکنان تیم فوتبال آ.اس.رم پیش از دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن هایی تمرین کردند که بر روی آن عبارت «Forza Sean» در اشاره به نام «شان کاکس» هوادار مصدوم تیم لیورپول درج شده بود.

شان کاکس، هوادار تیم لیورپول در جریان درگیریهای پس از مسابقه رفت در ورزشگاه آنفیلد میان تماشاگران دو تیم به شدت مصدوم و روانه بیمارستان شد به نحوی که حال وی همچنان وخیم گزارش می شود. این دیدار در نهایت با برتری ۵ بر ۲ تیم میزبان به پایان رسید تا امید گرگ‌ها برای کسب نتیجه در دیدار برگشت و حضور در فینال بسیار کم رنگ شود.

بیشتر بخوانید: لیورپول با درخشش محمد صلاح یک گام به فینال لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شد

از سوی دیگر اوزبیو دی فرانچسکو، سرمربی تیم فوتبال آ.س.رم نیز روز دوشنبه در کنفرانس خبری پیش از مسابقه برگشت ضمن ابراز همدردی با این هوادار پنجاه و سه ساله ایرلندی تصریح کرد که مجموعه کادر فنی و بازیکنان تیم رم در کنار شان کاکس و خانواده اش هستند.

این درحالیست که با توجه به حضور احتمالی دست کم پنج هزار هوادار تیم لیورپول در استادیوم الیمپیکو رم از هم اکنون نگرانی ها برای تامین امنیت دیدار برگشت شدت یافته است.

به گزارش منابع ایتالیایی سه هزار نیروی امنیتی از جمله یکهزار مامور پلیس همراه با هزار مامور برقراری نظم در ورزشگاه برای تامین امنیت این مسابقه بسیج شده اند.

دیدار برگشت تیم های آ.اس.رم و لیورپول قرار است چهارشنبه شب در ورزشگاه الیمپیکو برگزار شود. آ. اس.رم با توجه به «کامبک» استثنایی خود مقابل بارسلون که به حذف آبی اناری ها در مرحله یک چهارم نهایی منجر شد امیدوار است با رقم زدن معجزه ای دیگر جواز حضور در فینال لیگ قهرمانان را کسب کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

لیگ قهرمانان اروپا؛ رئال با غلبه بر بایرن یک گام به فینال نزدیک‌تر شد

لیگ قهرمانان اروپا و «کامبک» ناکام یووه؛ رئال وقتی صعود کرد که بوفون در زمین نبود

لیگ قهرمانان اروپا؛ بایرن در رم مغلوب لاتزیو شد، پاریس با درخشش امباپه حریف خود را شکست داد