لیورپول با درخشش محمد صلاح یک گام به فینال لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شد

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
محد صلاح و دیگر بازیکنان لیورپول
محد صلاح و دیگر بازیکنان لیورپول   -   کپی رایت  رویترز

محمد صلاح، یکه تازه این روزهای دنیای فوتبال به همبازی های سابق خود هم رحم نکرد. درخشش این اعجوبه مصری لیورپول کافی بود تا شیرازه قرمز های رم در همان نیمه اول از هم بپاشد.

تیم های لیورپول و آ ث رم در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب در ورزشگاه آنفیلد و به قضاوت فلیکس بریچ آلمانی رو در روی هم قرار گرفتند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

شاگردان یورگن گلوپ از همان ابتدا فشار را در دستور کار قرار دادند و بالاخره در دقیقه ۳۶ این محمد صلاح بود که بالاخره موفق شد طلسم دروازه تیم سابق خود را بشکند. این ستاره مصری در ثانیه های پایانی نیمه اول هم با بثمر رساندن گل دوم خود شیرازه ایتالیایی ها را از هم پاشید.

رویترز
محمد صلاحرویترز

در نیمه دوم و در حالیکه انتظار می رفت لیورپول بیشتر در پی حفظ نتیجه باشد موتور گلزنی روبرتو فیرمینو روشن شد. او دو گل دیگر وارد دروازه آث رم کرد. با احتساب گل سادیو مانه در دقیقه ۵۶ تعداد گل های لیورپول به پنج رسید تا خیال یورگن گلوب بابت دیدار برگشت تا حدودی راحت شود.

تیم آ ث رم در دقایق ۸۱ و ۸۵ با گل های ادین ژکو و دیگو پروتی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید توانست اختلاف را به سه گل برساند. به این ترتیب آ ث رم با توجه به «کام بک» خود در برابر آبی اناری های بارسلون در مرحله قبل لیگ قهرمانان اروپا همچنان به راهیابی به بازی فینال امیدوار است.

آ ث رم در حالی که در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه چهار بر یک مغلوب بارسلون شده بود در بازی برگشت توانسته بود با به ثمر رساندن سه گل در خانه حریف به مرحله نیمه نهایی راه یابد.

در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب تیم های بایرن مونیخ و رئال مادرید در ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ به مصاف یکدیگر می روند.

درگیری بین هواداران لیورپول و آ ث رم

در حاشیه دیدار سه شنبه شب هواداران لیورپول و آ ث رم با یکدیگر درگیر شدند که به دنبال آن یکی از طرفداران لیورپول به شدت مجروح شد. حال این هوادار قرمز پوشان لیورپول وخیم گزارش می شود.

پلیس بریتانیا دو نفر از هواداران تیم آ ث رم را به ظن تلاش برای قتل بازداشت کرده است. در مجموع ۹ نفر به دنبال درگیری های سه شنبه بازداشت شده اند. ویدئوهایی که از درگیری هواداران دو تیم در شبکه های اجتماعی منتشر شده است از برخورد فیزیکی شدید بین دو طرف حکایت دارد.

بیشتر بخوانید: