مهاجم برهنه ۴ نفر را کشت

مهاجم برهنه ۴ نفر را کشت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

به گفته رسانه‌های محلی مهاجم به یک قبضه سلاح AR-15 مجهز بود. این نوع سلاح تا کنون چندین بار در تیراندازی‌های مشابه در آمریکا استفاده شده است.

آگهی

در پی تیراندازی یک جوان به سوی مشتریان رستورانی در شهر نشویل، مرکز ایالت تنسی آمریکا دست‌کم ۴ نفر کشته و همین تعداد زخمی شدند.

تیراندازی در ساعت ۳ و ۲۵ دقیقه بامداد به وقت محلی در رستوران شبانه روزی «Waffle House» در جنوب نشویل روی داد. به گفته مقامات پلیس، مهاجم هنگام حمله برهنه بود. 

در بیانیه اول پلیس آمده است که هنگام حمله یکی از مشتریان موفق شد اسلحه را از دست مهاجم خارج کند؛ او پس از خلع سلاح از صحنه گریخت.

پلیس در بیانیه دوم ضارب را یک جوان ۲۹ ساله سفید پوست به نام «Travis Reinking» با موهای کوتاه معرفی می‌کند که در ایالت ایلینویز، در ۷۰۰ کیلومتری محل حادثه ساکن است.

به گفته رسانه‌های محلی مهاجم به یک قبضه سلاح ای‌آر-۱۵ مجهز بوده است.
این نوع سلاح تا کنون چندین بار در تیراندازی‌های مشابه در آمریکا استفاده شده است. از جمله در حملۀ لاس‌وگاس در اکتبر سال گذشته میلادی که ۱۷ کشته برجای گذاشت، مهاجم همین مدل سلاح را در اختیار داشت.

پلیس همچنان در جستجوی مهاجم این حمله است و اگرچه معتقد است که او خلع سلاح شده اما به ساکنان منطقه هشدار داده است که در خانه‌هایشان بمانند و درها را قفل کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تیراندازی مرگبار در نشویل؛ «مهاجم برهنه» دستگیر شد

چگونه دانش‌آموزان آمریکا در مدتی کوتاه برای تظاهراتی بزرگ برنامه‌ریزی کردند؟

دانشجوی دانشگاه میشیگان به اتهام قتل والدین‌اش دستگیر شد