Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

حساب توئیتری باشگاه رم ایتالیا به زبان فارسی راه اندازی شد

حساب توییتری باشگاه رم به زبان فارسی
حساب توییتری باشگاه رم به زبان فارسی
Copyright 
نگارش از Mehrdad Sadeghi
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اقدام آ.اس. رم در باز کردن حساب توییتری به زبان فارسی در حالی صورت می گیرد که به تازگی سانسور بخشی از لوگوی تاریخی این باشگاه در تلویزیون ایران بازتاب زیادی در رسانه های بین المللی داشت.

آگهی

باشگاه آ. اس رم از راه اندازی یک صفحه توئیتری به زبان فارسی خبر داد. اقدام آ.اس. رم در باز کردن حساب توییتری به زبان فارسی در حالی صورت می گیرد که به تازگی سانسور بخشی از لوگوی تاریخی این باشگاه در جریان پخش زنده دیدار این تیم با بارسلون در تلویزیون ایران بازتاب زیادی در رسانه های بین المللی داشت.

در پی این اقدام آنچه در شبکه سوم تلویزیون ایران اتفاق افتاد دستمایه انتقاد و البته شوخی های متنوع کاربران شبکه های اجتماعی ایران قرار گرفت که دامنه آن به حساب رسمی توئیتری باشگاه آ اس رم نیز کشیده شد.

باشگاه آ. اس. رم نیز در واکنشی نه چندان جدی، بیش از پرداختن به خود ماجرا مسئله حمایت و توجه فوتبالدوستان ایرانی را مورد توجه قرار دارد و از هواداران خود در ایران تشکر کرد.

لوگوی باشگاه رم که در آن دو کودک را درحال شیر خوردن از پستان گرگی نشان می دهد به داستانی تاریخ اشاره دارد که بر اساس آن رمس و رومولووس، دو بنیانگذار شهر رم بواسطه کمک یک ماده گرگ از مرگ نجات پیدا می کنند و پایه گذار تاسیس این شهر می شوند.

نشریات ورزشی ایتالیا و نیز برخی از رسانه های غربی پیش از این سانسور لوگوی باشگاه رم در تلویزیون ایران را به نحوی جالب تحت پوشش قرار داده بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واکنش‌ها به سخنان اشرف‌ غنی که خطاب به ایران گفت: ای برادر دزدی حدی دارد

سانسور نشان باشگاه «آ.اس.رم» در صدا و سیمای ایران خبرساز شد

رودی گارسیا، سرمربی «آ اس رم» اخراج شد