هویت ۴ ایرانی کشته شده در حمله به پایگاه هوایی سوریه مشخص شد

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
هویت ۴ ایرانی کشته شده در حمله به پایگاه هوایی سوریه مشخص شد
کپی رایت  عکس تزئینی است (منبع: رویترز)

نام چند ایرانی کشته شده در حمله موشکی به پایگاه هوایی تیفور T-4 سوریه در رسانه‌های ایران منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سید عمار موسوی، مهدی لطفی نیاسر، اکبر زوار جنتی و مهدی دهقان یزدلی در این حمله جان خود را از دست داده‌اند.

رسانه‌های ایران، سید عمار موسوی را «مدافع حرم » اعزامی از شهر اهواز، اکبر زوار جنتی را اعزامی از تبریز، مهدی لطفی نیاسر را بسیجی اعزامی از قم و برادر رئیس صدا و سیمای استان قم و مهدی دهقان یزدلی را سرهنگ سپاه پاسدارن معرفی کردند.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

منبع: خبرگزاری فارس
سید عمار موسوی، مهدی لطفی نیاسر، اکبر زوار جنتی و مهدی دهقان یزدلی که در حمله به پایگاه هوایی تیفور جان خود را از دست دادندمنبع: خبرگزاری فارس

بیشتر بخوانید:

دیده‌بان حقوق بشر سوریه مستقر در لندن در ساعات اولیه روز دوشنبه گزارش کرده بود که ۱۴ نفر از جمله چند ایرانی در حمله به این پایگاه هوایی کشته شده‌اند.

در نخستین ساعات بامداد روز دوشنبه بیستم فروردین (نهم آوریل)، پایگاه هوایی T-4 در استان حمص و نزدیکی مرز لبنان مورد حمله موشکی قرار گرفت که به گفته مقامات روسیه توسط جنگنده‌های اسرائیلی و از طریق آسمان لبنان صورت گرفته است. این حمله یک روز پس از «حمله شیمیایی» به شهر دوما (آخرین مناطق تحت کنترل مخالفان بشار اسد) رخ داد. حمله‌ای که به گزارش سازمان دفاع مدنی سوری (کلاه سفیدها) به کشته شدن دست‌کم ۷۰ نفر انجامید.