Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

حمایت ابراهیم تاتلیس و جمعی از سلبریتی‌های ترکیه از اردوغان در حمله به عفرین

حمایت ابراهیم تاتلیس و جمعی از سلبریتی‌های ترکیه از اردوغان در حمله به عفرین
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سخنان ابراهیم تاتلیس و حضور دیگر سلبریتی‌های ترکیه ای در تایید حمله ترکیه به عفرین با واکنش تند و منفی کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است.

آگهی

ابراهیم تاتلیس خواننده مشهور و جمعی از هنرمندان و ورزشکاران ترکیه‌، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه را در سفر به پاسگاه مرزی اوغول‌ پینار در استان هاتای همراهی و از عملیات شاخه زیتون که به اشغال عفرین در سوریه انجامید حمایت کردند.

ابراهیم تاتلیس در جریان این سفر و در حضور اردوغان که لباس نظامی به تن داشت و جمعی از سربازان، ترانه ای را با مضمون پیروزی ارتش ترکیه در عفرین خواند و سربازان حاضر وی را همراهی کردند.

علاوه بر ابراهیم تاتلیس، آژدا پکان و سیبل جان، از جمله خوانندگانی هستند که برای نشان دادن حمایت خود از عملیات ترکیه در عفرین سوریه از اردوغان حمایت کردند.

سخنان ابراهیم تاتلیس و حضور دیگر سلبریتی‌های ترکیه ای در تایید حمله ترکیه به عفرین با واکنش تند و منفی کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی مواجه شده است.

برخی از کاربران ابراهیم تاتلیس را با هنرمندانی چون یلماز گونی واحمد کایا مقایسه کردند و تاتلیس را هنرمندی دولتی که از «تجاوز» دفاع می کند توصیف کرده اند و کایا و گونی را هنرمندانی مردمی.

اردوغان در سفر به پاسگاه مرزی از فداکاری نیروهای نظامی ترکیه در حمله به عفرین قدردانی و و این حمله را « حماسه آفرینی تاریخی آنها در عفرین» نامید.

رئیس جمهوری ترکیه همچنین از ورزشکاران و هنرمندان مشهور ترکیه که از سربازان در عملیات شاخته زیتون حمایت کرده اند، قدردانی کرد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تلفات ارتش ترکیه در سوریه؛ آنکارا کردها را متهم کرد

خیز اردوغان برای دور جدید ریاست جمهوری: کمپین انتخاباتی او آغاز شد

اجلاس آنکارا؛ پوتین، اردوغان و روحانی بر اهمیت بازگشت آوارگان سوری تاکید کردند