Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

ان بی ای؛ شکست خانگی میلواکی باکس مقابل لس آنجلس کلیپرز

دی آندری جوردان بیست و پنج امتیاز برای کلیپرز کسب کرد
دی آندری جوردان بیست و پنج امتیاز برای کلیپرز کسب کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آبی پوشان لس آنجلسی سی و هشتمین پیروزی فصل خود را تجربه کردند تا در مکان دهم جدول کنفرانس غرب قرار گیرند.

آگهی

میلواکی باکس هفتاد و یکمین مسابقه فصل خود را در جریان رقابت های لیک بسکتبال حرفه ای آمریکا، ان بی ای با شکست پشت سر گذاشت.

شاگردان جو پراتنی که در حضور بیش از هفده هزار تماشاگر خودی میزبان لس آنجس کلیپرز بودند، نتوانستند از امتیاز مسابقه در خانه به خوبی استفاده کنند در نهایت ۱۲۰ به ۱۲۷ نتیجه دیدار را به تیم میهمان واگذار کردند.

میلواکی شروع نا امید کننده ای داشت و در پایان یک چهارم ابتدایی مسابقه ۱۴ امتیاز اختلاف از حریف خود عقب افتاد. تیم میزبان در کوارتر دوم اندکی به خود آمد و توانست با ۷ امتیاز برتری نیمی از فاصله عقب افتاده را جربان کند. اما امتیاز های جبران شده در کوارتر سوم با برتری هفت امتیازی کلیپرز از دست رفت تا با دیگر میهان با ۱۴ امتیاز فاصله، امید بیشتری برای پیروزی نهایی داشته باشد.

جیانیس آنتتو کومپو، اسمال فوروارد ۲ متر و ۱۱ سانتی متری میلواکی باکس پس از هفده دقیقه بازی برای تیم اش که با ۲ ریباند، ۲ پاس تعیین کننده و کسب ۱۲ امتیاز همراه بود در انتهای کوارتر دوم از ناحیه مچ پا دچار پیچ خوردگی شد تا حضور اش در دیدارهای بعدی میلواکی در پرده ای از ابهام باقی بماند.

این بازیکن یونانی که با متوسط ۲۷.۵ امتیاز و ۱۰.۱ ریباند برای هر بازی، چهارمین بازیکن امتیاز آور فصل ان بی ای لقب گرفته، امیداوار است در یازده دیدار باقی مانده بتواند تیم اش را برای باقی ماندن در بین هشت تیم جدول کنفرانس شرق یاری کند.

میلواکی باکس در کوارتر پایانی نیز نتوانست بیش از هفت امتیاز از فاصله عقب افتاده را جبران کند تا در نهایت عدد هفت، رمز برتری نهایی لس آنجلس کلیپرز باقی بماند.

دی آندری جوردان، سنتر و آستین ریورز، پوینت گارد لس آنجلس کلیپرز به ترتیب با کسب ۲۵ و ۲۲ امتیاز بهترین بازیکنان تیم پیروز در این دیدار بودند بودند.

آبی پوشان لس آنجلسی بدین ترتیب سی و هشتمین پیروزی فصل خود را تجربه کردند تا در مکان دهم جدول کنفرانس غرب قرار گیرند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ان بی ای؛ دومین پیروزی یوتاجاز در مرحله پلی آف مقابل اوکلاهوماسیتی

ان بی ای؛ شکست تورنتو رپترز در سومین رویارویی با واشنگتن ویزاردز

ان بی ای؛ گلدن استیت برنده بازی دوم فینال