Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

قاضی نیویورک بازار شکایت علیه ترامپ را داغ کرد

قاضی نیویورک بازار شکایت علیه ترامپ را داغ کرد
Copyright 
نگارش از Ilia Nick
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یکی از شرکت کنندگان پیشین مسابقه «کارآموز» به مجری‌گری دونالد ترامپ، وی را به آزار جنسی متهم کرده است.

آگهی

روز سه‌شنبه یک قاضی در نیویورک اجازه داد پرونده دیگری با موضوع آزار جنسی، علیه ترامپ به جریان بیافتد.

در این پرونده خانم «سامر زرووس» یکی از شرکت کنندگان سابق در مسابقه «کارآموز» به مجری‌گری دونالد ترامپ، وی را به آزار جنسی متهم کرده است.

نام خانم زرووس نخسین بار در اکتبر سال ۲۰۱۶ میلادی مطرح شد. او مدعی شد آقای ترامپ دو بار در سال ۲۰۰۷ وی را بوسیده و دستمالی کرده است؛ یکبار طی مصاحبه کاری در نیویورک و بار دیگر در یک ملاقات کاری در لس آنجلس.

خانم سامرز در شکایت خود همچنین مدعی شده که آقای ترامپ به آبروی او هم لطمه زده چراکه وی را «شیاد» خوانده است.

دونالد ترامپ،‌ رئیس‌جمهوری ایالات متحده در جریان کارزار انتخاباتی‌اش گفته‌های وی و دیگر شاکیان مشابه را «دروغ محض و پرت و پلای ساختگی» خوانده بود، دروغهایی که « فقط به منظور دزدیدن آرای انتخاباتی وی» سر هم شده است.

«سامر زرووس» در دادگاه

خانم سامرز دو ماه بعد از انتخابات آمریکا پرونده شکایتش را روانه دادگاهی در نیویورک کرد اما رسیدگی به این پرونده سرانجام روز سه شنبه ۲۱ مارس، با حکم قاضی «جنیفر شکتر» در دادگاه عالی منهتن به جریان افتاد.

تصمیم این قاضی راه شکایت علیه ترامپ را برای دیگر زنانی هموار می‌کند که وی را حتی پیش از کارزار انتخاباتی‌اش به آزار جنسی متهم کرده بودند.

در زمان برگزاری کارزار انتخاباتی ترامپ، بیش از ده زن به وی اتهاماتی وارد کردند،‌ اتهاماتی که از دستمالی تا آزار جنسی را شامل می‌شد. دونالد ترامپ تمامی این اتهامات را انکار کرده است.

به نوشته نیویورک تایمز وکلای بسیاری از هم اکنون در جستجوی این زنان هستند تا وکالت آنها را بر عهده بگیرند.

بیشتر بخوانید:‌

قاضی شکتر در بیانیه خود نوشته است: «هیچکس فراتر از قانون نیست. مشخص است که رئیس جمهوری ایالات متحده هم هیچ گونه مصونیتی در این زمینه ندارد و برای رفتارهای تماما خصوصی‌اش تحت قوانین قرار دارد.»

گرچه وکلای ترامپ گفتند رئیس‌جمهور وظایف مهمتری دارد و بر این اساس خواستند رسیدگی به این پرونده تا پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ به تعویق بیافتد اما قاضی با این تقاضا موافقت نکرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ستاره سابق پلی بوی: می‌خواهم حقیقت ماجرای رابطه جنسی با ترامپ را بگویم

هنرپیشه سابق پورنو: حاضرم پول ترامپ را پس دهم

ترامپی که رمز بمب اتمی در اختیار داشت از مجوز حمل سلاح محروم می‌شود