نیمی از فرانسوی ها استفاده از تلفن هوشمند خود را به رابطه جنسی ترجیح می دهند

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
نیمی از فرانسوی ها استفاده از تلفن هوشمند خود را به رابطه جنسی ترجیح می دهند

نتیجه یک نظرسنجی در فرانسه نشان می دهد نزدیک به نیمی از مردم این کشور استفاده از تلفن هوشمند خود را به برقراری رابطه جنسی ترجیح می دهند.

بنا به این پژوهش که توسط شرکت «بوئیگ تله کوم» انجام شده است ۴۱ درصد فرانسوی ها محرومیت از رابطه جنسی را به محرومیت از دسترسی به تلفن همراه خود ترجیح می دهند.

این در حالی است که ۷۹ درصد فرانسوی ها حاضرند یک هفته از مصرف مشروبات الکلی محروم شوند اما به تلفن های هوشمند خود دسترسی داشته باشند. علاوه بر این ۶۶ درصد آنها بین استفاده از گوشی های خود و انجام یک فعالیت ورزشی، سرگرم شدن با تلفن های همراه را انتخاب می کنند.

نتیجه این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که ۴۳ درصد فرانسوی ها هرگز تلفن همراه خود را خاموش نمی کنند. علاوه بر این تنها ۳۴ درصد آنها گوشی های خود را هنگام خواب شبانه خاموش می کنند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

بنا به نتیجه این تحقیق فرانسوی ها از تلفن های همراه خود بیش از هر چیز برای جستجوی اطلاعات، بازدید از شبکه های اجتماعی، بازدید از اپلیکیشن روزنامه ها و بازرسی حساب بانکی خود استفاده می کنند.

تحقیق شرکت «بوئیگ تله کوم» همچنین از استفاده ۷۸ درصد نوجوانان ۱۲ تا ۱۴ ساله از شبکه های اجتماعی حکایت دارد. در فرانسه میانگین سنی برای دسترسی کودکان و نوجوانان به تلفن های همراه ۱۱ سال و نیم است.

این نظرسنجی تابستان گذشته و با گردآوری پاسخ ۲۲۰۶ شرکت کننده انجام شد.

بیشتر بخوانید:

یک سوم زوج های فرانسوی در سایت های دوست یابی به دنبال شریک جدید می‌گردند

چرا نباید باتری گوشی‌های موبایل خود را در طول شب شارژ کنیم؟