Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

سرقت عابربانک از داخل یک فروشگاه با لندروور سرقتی

سرقت عابربانک از داخل یک فروشگاه با لندروور سرقتی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته ورود ناگهانی لندروور به داخل فروشگاهی در چاتریس واقع در کمبریج‌شر بریتانیا را نشان می دهد که به شدت به دستگاه عابر بانک برخورد و آنرا منهدم می کند.

آگهی

چند سارق حرفه ای با یک فروند لندروور سرقتی وارد یک فروشگاه الدی در انگلستان شدند و با سرعت عملی چشمگیر اقدام به سرقت عابربانک مستقر در این فروشگاه کردند.

تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته ورود ناگهانی لندروور به داخل فروشگاهی در چاتریس واقع در کمبریج‌شر را نشان می دهد که به شدت به دستگاه عابر بانک برخورد و آنرا منهدم می کند.

در این تصاویر همچنین دیده می شود که سه نفر با صورت پوشیده لندروور را پس از آنکه در داخل فروشگاه گیر کرده آزاد می کنند و سپس یک نوار بلند و زرد رنگ به دور صندوق اصلی عابر بانک پیچیده و آنرا به بیرون هدایت می کنند.

ساقان سپس با یک خودروی گلف که از راه می رسد صندوق را بار می زنند و به سرعت از محل می گریزند.

به گزارش رسانه های محلی خودروی سارقان نخستین بار در یکی از بزرگراه های سامرشام دیده شده که به سوی سنت ایو در حال حرکت بود.

مقامات پلیس کمبریج‌شر ضمن اعلام اینکه حمله حوالی سه بامداد روز دوشنبه اتفاق افتاده با انتشار پیامی از ساکنان منطقه خواسته اند در صورت در اختیار داشتن سر نخ هایی از این سرقت و یا مشاهده هر مورد مشکوک دیگر فورا اطلاع رسانی کنند.  

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بزرگترین سرقت ارزهای مجازی جهان در ژاپن رقم خورد

بحران خروج نمایندگان حزب محافظه‌کار پیش از انتخابات سراسری بریتانیا؛ شکست بزرگ در انتظار سوناک؟

مسکو:کی‌یف با تسلیحات انگلیس به خاک روسیه حمله کند اهداف بریتانیا را فراتر از اوکراین هدف می‌گیریم