سرقت عابربانک از داخل یک فروشگاه با لندروور سرقتی

سرقت عابربانک از داخل یک فروشگاه با لندروور سرقتی
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته ورود ناگهانی لندروور به داخل فروشگاهی در چاتریس واقع در کمبریج‌شر بریتانیا را نشان می دهد که به شدت به دستگاه عابر بانک برخورد و آنرا منهدم می کند.

آگهی

چند سارق حرفه ای با یک فروند لندروور سرقتی وارد یک فروشگاه الدی در انگلستان شدند و با سرعت عملی چشمگیر اقدام به سرقت عابربانک مستقر در این فروشگاه کردند.

تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته ورود ناگهانی لندروور به داخل فروشگاهی در چاتریس واقع در کمبریج‌شر را نشان می دهد که به شدت به دستگاه عابر بانک برخورد و آنرا منهدم می کند.

در این تصاویر همچنین دیده می شود که سه نفر با صورت پوشیده لندروور را پس از آنکه در داخل فروشگاه گیر کرده آزاد می کنند و سپس یک نوار بلند و زرد رنگ به دور صندوق اصلی عابر بانک پیچیده و آنرا به بیرون هدایت می کنند.

ساقان سپس با یک خودروی گلف که از راه می رسد صندوق را بار می زنند و به سرعت از محل می گریزند.

به گزارش رسانه های محلی خودروی سارقان نخستین بار در یکی از بزرگراه های سامرشام دیده شده که به سوی سنت ایو در حال حرکت بود.

مقامات پلیس کمبریج‌شر ضمن اعلام اینکه حمله حوالی سه بامداد روز دوشنبه اتفاق افتاده با انتشار پیامی از ساکنان منطقه خواسته اند در صورت در اختیار داشتن سر نخ هایی از این سرقت و یا مشاهده هر مورد مشکوک دیگر فورا اطلاع رسانی کنند.  

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بزرگترین سرقت ارزهای مجازی جهان در ژاپن رقم خورد

بریتانیا یک کشتی جنگی دیگر را به خلیج فارس اعزام کرد

یک نظرسنجی: اکثر بریتانیایی‌ها اکنون موافق پیوستن مجدد به بازار واحد اتحادیه اروپا هستند