پاسخ نیمار به شایعه سازان: در پاری سن ژرمن حالم خوب است

پاسخ نیمار به شایعه سازان: در پاری سن ژرمن حالم خوب است
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاریسی: نیمار۲۰۰۰ درصد قراردادش را تمدید می کند.

آگهی

نیمار پس از آنکه باردیگر سوژه پنالتی گیت شد و مورد انتقاد برخی هوادارن قرار گرفت ادعاهای مطرح شده مبنی بر اینکه وی از شرایط خود در تیم پاریسی راضی نیست را رد کرد.

ستاره برزیلی در جریان پیروزی چهار بر صفر پاری سن ژرمن مقابل مون پلیه دو گل از چهار گل تیم اش را به ثمر رساند که یکی از آنها از روی نقطه پنالتی وارد دروازه حریف شد. این درحالیست که هنگام زدن ضربه پنالتی او از سوی تعدادی از تماشاگران هو شد.

دو گل دیگر پاری سن ژرمن را در این دیدار ادینسون کاوانی به ثمر رساند تا مهاجم اروگوئه ای بدین ترتیب رکورد زلاتان ابراهیموویچ را بشکند و به عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه شناخته شود.

تنش میان نیمار و کاوانی بر سر زدن ضربه پنالتی پیشتر نیز در دیدار اوایل فصل میان پاری سن ژرمن و لیون درد سر ساز شده و به مدت یک هفته خوراک نشریات و سایت های ورزشی را فراهم کرده بود. نیمار، پردرآمد ترین بازیکن پی اس جی اصرار داشت برای بالابردن آمار گلزنی و نزدیک تر شدن به توپ طلا پنالتی را بزند و کاوانی، بهترین گلزن تیم که از سال ۲۰۱۳ برای پاریسی ها به میدان می رود، به هیچ وجه تمایل نداشت به همین زودی جایگاه خود را به یک تازه وارد واگذار کند. پنالتی گیت به قدری جنجال ساز شد که ناصر الخلیفه، رئیس باشگاه مجبور شد برای حل آن وارد میدان شود.

بیشتر بخوانیدنیمار، قمار بزرگ و پرحاشیه پاری سن ژرمن برای رستگاری در چمپیونزلیگ

نیمار پس از این مسابقه برغم رفتار نامطلوب برخی هواداران بر ضد وی با روی خوش به گفتگو با دوربین های تلویزیونی پرداخت و تاکید کرد که تنها به دستور مربی عمل کرده است.

ستاره برزیلی پاریسی ها تصریح کرد: «سرمربی من را از پیش برای زدن ضربه پنالتی انتخاب کرده بود. همه در جریان آنچه در رختکن گذشت بودند و من باید به تصمیم سرمربی احترام می گذاشتم.»

نیمار در ادامه ضمن اشاره به این نکته که دنبال جنجال سازی در پاری سن ژرمن نیست و از وضعیت خود بسیار راضی است تاکید کرد: «بدون شک از هو شدن آزرده شدم اما این گریز ناپذیر است و ما اینجا هستیم تا هو و یا تشویق شویم.»

او همچنین با اشاره به شایعات مطرح شده در خصوص بازگشت وی به اسپانیا گفت : «من به پاری سن ژرمن آمدم تا تاریخ سازی کنم. این شایعات همیشه به خصوص در فصل نقل و انتقالات برای من وجود داشته، به ویژه زمانی که در بارسلون بازی می کردم.»

در حالی که طی چند روز گذشته بسیاری از رسانه های ورزشی جهان با انتشار گزارشی از احتمال انتقال نیمار به رئال مادرید در پایان فصل جاری خبر داده اند ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاریسی با رد این موضوع اعلام کرد شایعه این انتقال تنها برای تضعیف و بی ثبات کردن باشگاه تحت ریاست وی منتشر شده است. 

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

باشگاه بارسلونا از نیمار شکایت کرد

رئیس سابق دولت خودمختار کاتالونیای اسپانیا: در آستانه بازپس‌گیری کنترل منطقه هستیم

کوتاه‌ترین مرز جهان میان کدام کشورهاست؟