Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

آغاز به کار نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیک در لاس وگاس

آغاز به کار نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیک در لاس وگاس
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نمونه ای از تکنولوژی هوش مصنوعی را یک استارتاپ چینی به نام «بایتون» در قالب اتوموبیل های بسیار خودکار و فوق متصل به شبکه جهانی اینترنت ارائه کرده است.

آگهی

نمایشگاه بین المللی CES که به ارائه تازه ترین ابتکارات دنیای فناوری و محصولات جدید مصرفی در عرصه الکترونیک اختصاص دارد امسال نیز در لاس وگاس آمریکا درهای خود را به روی علاقمندان گشود.

ربات‌های پیشرفته، خودروهای هوشمند، تلفن همراه نسل جدید، فناوری‌های پوشیدنی، نمایشگرهای مدرن و تخت و بسیاری دیگر از اشیاء و گجت‌های متصل به شبکه اینترنت از جمله نمونه‌های به نمایش گذشته در زمینه نوآوری‌های دنیای فناوری هستند که به مدت پنج روز در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

از ربات کوچک همراه به نام «بودی» که توسط یک شرکت رباتیک فرانسوی طراحی و ساخته شده به عنوان یکی از بهترین نوآوری های ارائه شده در CES امسال نام می برند.

هوش مصنوعی از موضوع‌های پرطرفدار این دوره از نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیک و فناوری های پیشرفته است. نمونه‌ای از تکنولوژی هوش مصنوعی را یک استارتاپ چینی به نام «بایتون» در قالب اتوموبیل های بسیار خودکار و فوق متصل به شبکه جهانی اینترنت ارائه کرده است.

اتصال به اینترنت 5G، استفاده از دستیار مجازی آمازون الکسا و سیستم تشخیص چهره‌ی راننده و سرنشینان از ویژگی‌های فوق‌العاده‌ی این خودروی الکتریکی عنوان شده است.

سیصد و هفده شرکت فعال در عرصه فناوری امسال در این نمایشگاه جدیدترین محصولات و ابتکارات خود را معرفی کرده‌اند.

برای آگاهی از اخبار جهان نسخه iOS یا اندروید اپلیکیشن یورونیوز را دریافت کنید. (زبان برنامه را در منوی تنظیمات به فارسی تغییر دهید)

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رونمایی از آخرین فناوری‌های حوزه الکترونیک در نمایشگاه لاس‌وگاس

اتومبیل خودران، بازیگر اصلی نمایشگاه الکترونیک لاس وگاس

آغاز به کار نمایشگاه بین المللی محصولات الکترونیکی لاس وگاس