Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

با ۱۰ ویدئوی پربیننده یوتیوب در سال ۲۰۱۷ آشنا شوید

با ۱۰ ویدئوی پربیننده یوتیوب در سال ۲۰۱۷ آشنا شوید
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۱۷ میلادی یوتیوب ۱۰ ویدئوی پر بازدید سایت خود را معرفی کرد.  

**۱. خواننده با ماسک: **پر بیننده‌ترین ویدئوی سال ۲۰۱۷ میلادی هنرنمایی خواننده‌ای بود که خود را به شکل صدف درآورده بود. این ویدئو بیش از ۱۸۳ میلیون بار دیده شده است. 

۲. شکل شما (Shape of You): در این ویدئو گروهی از رقصندگان جوان دختر و پسر با آهنگی از اد شیرن هنرنمایی می‌کنند. رهبر این گروه پسر جوانی به نام کیل هانگامی است. 

۳. هنرنمایی با توپ پینگ‌ پنگ: سومین ویدئوی پربازدید یوتیوب مربوط به جوانانی است که با توپ پینگ پینگ کارهای خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهد. به عنوان مثال انداختن توپ پینگ پنگ در داخل یک لیوان کوچک از خودروی در حال حرکت از جمله خلاقیت‌های این گروه جوان است. 

۴.عروسک‌گردانی دختر خردسال: «آمریکا استعداد دارد» یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های سرگرمی ایالات متحده است. در این بین هنرنمایی دختر خردسال ۱۲ ساله با عروسک توجه میلیون‌ها نفر را به خود جلب کرد. این دختر با عروسکی که در دست داشت بی شک ستاره سال ۲۰۱۷ برنامه پرطرفدار «آمریکا استعداد دارد» سال ۲۰۱۷ شد. ویدئوی اجرای او در شبکه یوتویوب بیش از ۴۲ میلیون بازدید کننده داشت. 

۵. اد شیرن در کنار کوردن: ویدئوی دعوت جیمز کوردن، مجری محبوب بریتانیایی از اد شیرن، خواننده به یکی از محبوب‌ترین ویدئوهای یوتیوب تبدیل شد. جیمز کوردن در برنامه خود شیرن را به بازی دعوت کرد. قاعده بازی بسیار آسان بود، شیرن باید در خودرو آواز می‌خواند اما همه چیز به همین سادگی‌ها هم نبود، شیرن در طول برنامه با چالش‌های متعددی مواجه شد که باید از سد آنها می‌گذشت. 

۶. اجرای لیدی گاگا در مراسم سوپربول: بدون شک یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها در آمریکا فوتبال آمریکایی است، مراسم سوپربول نیز پربیننده‌ترین مراسم سراسر ایالات متحده است. تنها در سال ۲۰۱۷ نزدیک به ۱۲۰ میلیون نفر این مسابقه را به صورت زنده از تلویزیون تماشا کردند. 

اجرای لیدی گاگا در مراسم سوپربول سال ۲۰۱۷ ششمین ویدئوی پربازدید یوتیوب شد. 

۷. صداگذاری کمدی در مراسم تحلیف ترامپ: خروج باراک اوباما از کاخ سفید و آغاز ریاست جمهوری دونالد ترامپ در آمریکا یکی از مهمترین رویداد‌های سال ۲۰۱۷ میلادی بود. با اینکه این مراسم به صورت مستقیم از چندین شبکه خبری پخش شد اما جایی در ۱۰ ویدئوی پربازدید یوتیوب نداشت، در مقابل ویدئویی که در آن برای شخصیت‌های سیاسی شرکت کننده در مراسم صداگذاری شده یکی از پربیننده‌ترین ویدئوهای یوتویوب شد. این صداگذاری به گونه‌ای انجام شده که هماهنگی زیادی با حرکت لب و دهان شخصیت‌ها دارد. 

**۸. تاریخ جهان هستی، حدس می‌زنم: **تنها ویدئوهای خنده‌دار یا رقص و آواز در میان ویدئوهای پربیننده یوتیوب قرار ندارند. «تاریخ جهان هستی، حدس می‌زنم» ویدئویی است که بیش از ۳۵ میلیون بازدید کننده داشته است. این ویدئوی ۱۹ دقیقه‌ای به زبان ساده تئوری‌های مختلف درباره آفرینش هستی را بررسی می‌کند. 

**۹. در یک تپش قلب: **انیمیشن کوتاه «در یک تپش قلب» نهمین ویدئوی پریننده یوتیوب شده است. این ویدئوی کوتاه ۴ دقیقه‌ای داستان دلباختگی دو پسر را روایت می‌کند که در زیر تیغ نگاه‌های منفی به همجنسگرایی عاشق هم می‌شوند. 

**۱۰. شیطنت کودک در برنامه زنده:‌ ** و سرانجام جایگاه دهم پربیننده‌ترین‌ ویدئوهای یوتویوب مربوط به اتفاق غیرمنتظره و البته بامزه‌ای است که هنگام گفتگوی زنده یک کارشناس با شبکه بی بی سی جهانی افتاد. رابرت کلی، استاد دانشگاه مشغول مصاحبه زنده بود که ناگهان کودک خردسالش وارد اتاق می‌شود، کودک کوچکتر هم از فرصت استفاده می‌کند و او هم با روروئک خود وارد اتاق می‌شود. و البته اتفاق بامزه‌تر هنگامی رخ می‌دهد که مادر بچه‌ها سراسیمه برای خارج کردن بچه‌ها به داخل اتاق می‌دود. 

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اختلال در دسترسی به یوتیوب؛ کاربران برای تماشای ویدیو به مشکل خوردند

نگاهی به ۱۰ مکان اسرارآمیز دنیا

گوگل کنترل بیشتری برروی سایت یوتیوب، سامانه وابسته به خود خواهد داشت