مرد سوئدی به اتهام تجاوز اینترنتی به ده سال زندان محکوم شد

مرد سوئدی به اتهام تجاوز اینترنتی به ده سال زندان محکوم شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دادگاهی در سوئد در اقدامی بی سابقه فردی را که با فریب کودکان از طریق اینترنت آنها را وادار به انجام حرکات جنسی با خود یا با دیگران می کرد به ده سال زندان محکوم کرد.

آگهی

این مرد ۴۱ ساله به تجاوز و سوء استفاده جنسی از ۲۷ کودک بین سالهای ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ شده است. اکثر قربانیان وی کمتر از ۱۵ سال داشته اند و اهل کانادا، بریتانیا و اسکاتلند بوده اند.

در دادگاه مشخص شد که او با تهدید این کودکان یا در بعضی موارد تهدید خانواده هایشان آنها را مجبور می کرد از روابط جنسی خود فیلم بگیرند یا این حرکات را به صورت مستقیم برایش انجام دهند.

اهمیت این دادگاه جدا از محتوای تکان دهنده آن، در این است که برای نخستین بار تعریف دیگری از تجاوز جنسی در دستگاه قضایی مطرح می شود که به دنیای مدرن امروزی و نقش فضای مجازی در آن مربوط است.

دادگاه شهر اوپسالا این مرد سوئدی را در ارتباط با چهار مورد تجاوز گناهکار شناخت. این موارد شامل مجبور کردن کودکان به انجام عمل جنسی با سگ ها یا تجاوز به کودکان جوانتر از خودشان بود.

او همچنین به دلیل داشتن عکس‌های هرزه‌نگارانه جوانان و جمع آوری فیلم‌های آنان گناهکار شناخته شده و باید به قربانیان خسارت بپردازد. متهم ضمن رد اتهام تجاوز، گناهکاری خود در موارد دیگر را پذیرفته است.

مطابق آمار رسمی ثبت شده در سال ۲۰۱۵ موارد تجاوز جنسی در کشور سوئد ۱۷۳۰۰ نفر بوده که بیشترین رقم از این نوع در اتحادیه اروپا است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مدیر اداره راه نروژ به دانش‌آموزان: در کنار خیابان‌ها سکس نکنید

پرونده اذیت و آزار جنسی کودکان توسط مایکل جکسون بار دیگر به جریان می‌افتد

یک شبکه فعال در زمینه سوءاستفاده جنسی از کودکان در استرالیا با کمک اف‌بی‌آی متلاشی شد