ویدئوی تمسخرآمیز سامسونگ علیه آیفون X

ویدئوی تمسخرآمیز سامسونگ علیه آیفون X
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

به دنبال ورود آیفون X به بازار شرکت سامسونگ با انتشار ویدئویی سیر تحول تلفن های هوشمند شرکت اپل طی ده سال اخیر را به باد تمسخر گرفت.

در ویدئوی تبلیغی سامسونگ یکی از مشتریان اپل نشان داده می شود که هر سال اقدام به خرید آخرین نسخه آیفون می کند اما در مقایسه با تلفن های شرکت کره ای از برخی ویژگی ها مانند مقاومت در برابر آب و خروجی هدفون بی بهره می ماند.

در پایان این ویدئوی تبلیغی این مشتری اپل یکی از تلفن های همراه سامسونگ (گلکسی نوت ۸) را خریداری می کند. او در نهایت از کنار کسانی عبور می کند که در انتظار عرضه آخرین مدل تلفن هوشمند شرکت اپل به سر می برند. تلفن هوشمندی که ظاهری مشابه صفحه آیفون ۱۰ دارد.

بیشتر بخوانید: آیفون ۱۰ بالآخره به بازار آمد

آیفون ۱۰ تقریبا دو ماه پس از رونمایی از آن در روز ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور) به بازار عرضه شد. شرکت اپل امسال علاوه بر آیفون هشت به مناسبت دهمین سال عرضه تلفن های هوشمند خود آیفون ۱۰ را نیز به بازار عرضه کرد.

شرکت سامسونگ پیش از این نیز در تبلیغات خود به شکل طعنه آمیز به ضعف تلفن های همراه رقیب اصلی خود اشاره کرده بود. شرکت کره ای سال گذشته همزمان با عرضه تلفن «گلکسی نوت ۷» به عدم امکان اتصال هدفون به آیفون اشاره کرده بود.

طی سالهای ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ نیز سامسونگ ویدوئوهایی در پایگاه یوتیوب منتشر کرده بود که در آنها تلفن های همراه اپل و ساعتهای هوشمند شرکت آمریکایی مورد استهزاء قرار گرفته بود.

بیشتر بخوانید: نگرانی اپل از مشکل باتری آیفون ۸ پلاس

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سامسونگ از گلکسی نوت ۹ رونمایی کرد

با سامسونگ گلکسی ۱۰ بیشتر آشنا شوید

آیفون ۱۰ بالآخره به بازار آمد