پلمب ۱۱۶ مدرسه فوتبال در ایران با پرونده فساد مالی و اخلاقی

پلمب ۱۱۶ مدرسه فوتبال در ایران با پرونده فساد مالی و اخلاقی
نگارش از Euronews

به گزارش خبرگزاری میزان، به دنبال انجام تحقیقات گسترده و تشکیل چندین پرونده مهم فساد مالی و اخلاقی، تخلف ۱۱۶ مدرسه فوتبال برای مسئولان محرز شده و حالا با تعطیلی و پلمپ این مراکز، به زودی به تخلفات مختلف افراد فعال در این ۱۱۶ مدرسه فوتبال در قوه قضائیه رسیدگی خواهد شد.

در این گزارش به جزئیات این تخلفات اشاره ای نشده اما آمده است که با پیگیری‌های خبرنگار میزان مشخص شد که پای چند چهره نسبتا سرشناس که نام آنها بار‌ها و بار‌ها به گوش اهالی فوتبال رسیده و شناخت زیادی از آنها وجود دارد هم در بین متخلفان دیده می‌شود و این افراد شناخته شده در بعضی از این ۱۱۶ مدرسه فوتبال متخلف فعالیت داشته‌اند.

خبرگزاری ایسنا نیز با درج گزارشی در این باره آورده که مدارس فوتبال مورد نظر غیر مجاز بوده و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال موارد مربوط به فساد را پیگیری و به دادگاه فرهنگ و رسانه تهران ارائه کرده که به دنبال آن دستور پلمب و تعطیلی این مدارس فوتبال صادر شده است.


در این گزارش همچنین آمده که در سال های اخیر نیز موارد مجرمانه در اینگونه مدارس شناسایی شده و فدراسیون فوتبال از خانواده ها خواسته تا فرزندان خود را تنها در مدارس مجازی که نام و آدرس‌شان توسط آکادمی ملی فوتبال اعلام شده، ثبت نام کنند.

مطالب مرتبط