تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران با باخت مقابل اسپانیا از صعود به نیمه نهایی باز‌ماند

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران با باخت مقابل اسپانیا از صعود به نیمه نهایی باز‌ماند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران روز یکشنبه در دیدار مقابل تیم اسپانیا با شکست ۳ بر ۱، از صعود به مرحله نیمه نهایی جام جهانی نوجوانان بازماند.

آگهی

در نیمه اول این دیدار در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۷ هند، تیم نوجوانان ایران در دقیقه ۱۳ یک گل از اسپانیا دریافت کرد. در نیمه دوم نیز دو گل در دقایق ۶۰ و ۶۶ از خط دروازه ایران عبور کرد اما سعید کریمی بلافاصله پس از دریافت گل سوم توانست یک گل به اسپانیا بزند.

بازیکنان تیم نوجوانان ایران به مربیگری عباس چمنیان که شگفتی آفرین این دوره از بازیهای جام جهانی نوجوانان بودند و از سوی کاربران شبکه های اجتماعی لقب «یوزهای ایرانی» گرفتند، از صعود به مرحله نیمه نهایی باز ماندند.


مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران ساعاتی پیش از آغاز این دیدار در نامه ای از تیم ملی نوجوانان برای قرار گرفتن در بین ۸ تیم برتر جهان تشکر کرد.

وی نیز بازیکنان این تیم را «یوزهای نوجوان و پرافتخار میهن» خواند و گفت: «گزارش‌ها و اخبار موید این نکته هستند که حریف پرآوازه، سخت نگران رویارویی با تیم ملی نوجوانان ایران است که این، در ذات خود صحه‌ای موکد بر شایستگی‌های شما دارد.»

گل های اسپانیا در این بازی توسط آبل رویز در دقیقه ۱۳، سرجیو گومز در دقیقه ۶۰ و تورس در دقیقه ۶۷ وارد دروازه ایران شد.

تیم ملی نوجوانان ایران برای رسیدن به یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۷ فوتبال نوجوانان از سد تیم هایی چون آلمان، مکزیک، گینه و کاستوریکا گذشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تیم ملی نوجوانان ایران به جمع هشت تیم برتر جهان پیوست

پیروزی پر گل نوجوانان ایرانی در مقابل آلمان

سازمان ملل خطاب به ایران: قانون تحقیرآمیز و سرکوب‌کننده عفاف و حجاب را لغو کنید