Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

دیکاپریو نقش رئیس جمهوری پیشین آمریکا را ایفا خواهد کرد

دیکاپریو نقش رئیس جمهوری پیشین آمریکا را ایفا خواهد کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

لئوناردو دیکاپریو، بازیگر آمریکایی در فیلم جدید مارتین اسکورسیزی نقش تئودور روزولت، رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده را ایفا خواهد کرد.

لئوناردو دیکاپریو و مارتین اسکورسیزی از سال ۲۰۰۲ با فیلم «دار و دسته های نیویورکی» همکاری با یکدیگر را آغاز کردند. لئوناردو دیکاپریو پس از آن در چند فیلم دیگر مارتین اسکورسیزی از جمله «هوانورد»، «رفتگان»، «جزیره شاتر» و «گرگ وال استریت» نیز ایفای نقش کرد.

بیشتر بخوانید: «سکوت»؛ آخرین ساخته مارتین اسکورسیزی

این بار قرار است بازیگر ۴۲ ساله در جدیدترین فیلم مارتین اسکورسیزی نقش بیست و ششمین رئیس جمهوری آمریکا را بازی کند. تئودور روزولت در فاصله بین سالهای ۱۹۰۱ تا ۱۹۰۹ رئیس جمهوری آمریکا بود.

Entitled ‘Roosevelt’, the drama about the former U.S. president will feature a script by Scott Bloom https://t.co/RZnab8cmbv

— Hollywood Reporter (@THR) September 27, 2017

هر چند جزئیات زیادی از فیلمنامه اثر جدید مارتین اسکورسیزی منتشر نشده است اما رویدادهای زندگی تئودور روزولت امکان ساخت فیلمی پرشور از کل زندگی یا برهه ای از حیات او را فراهم می کند. او در جنگ آمریکا و اسپانیا در کوبا شرکت داشت و پیش از ریاست جمهوری عهده دار سمتهایی همچون معاونت ریاست جمهوری و فرمانداری ایالت نیویورک بود.

تئودور روزولت یکی از چهار رئیس جمهوری تاریخ آمریکا است که چهره اش بر روی کوه راشمور در ایالت داکوتای جنوبی کنده کاری شده است.

لئوناردو دیکاپریو در سال ۲۰۱۶ برای بازی در فیلم «بازگشته» موفق به دریافت جایزه اسکار بازیگر نقش اول مرد شد. مارتین اسکورسیزی نیز در سال ۲۰۰۷ برای کارگردانی فیلم «رفتگان» با بازی لئوناردو دیکاپریو جایزه اسکار را کسب کرد.

بیشتر بخوانید: لئوناردو دی کاپریو و «اسپات لایت» برندگان اسکار

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ نامزدی جمهوری‌خواهان در انتخابات آمریکا را پذیرفت؛«ایران در زمان من ورشکسته و آماده توافق بود»

فشارها برای کناره‌گیری بایدن از رقابت‌ها؛ پلوسی: شانس دموکرات‌ها در انتخابات مجلس هم به خطر می‌افتد

سوءقصد نافرجام به جان ترامپ و تردیدها در خصوص اقدامات پلیس مخفی آمریکا؛ چه کسی مقصر است؟