دیکاپریو نقش رئیس جمهوری پیشین آمریکا را ایفا خواهد کرد

دیکاپریو نقش رئیس جمهوری پیشین آمریکا را ایفا خواهد کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

لئوناردو دیکاپریو، بازیگر آمریکایی در فیلم جدید مارتین اسکورسیزی نقش تئودور روزولت، رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده را ایفا خواهد کرد.

آگهی

لئوناردو دیکاپریو و مارتین اسکورسیزی از سال ۲۰۰۲ با فیلم «دار و دسته های نیویورکی» همکاری با یکدیگر را آغاز کردند. لئوناردو دیکاپریو پس از آن در چند فیلم دیگر مارتین اسکورسیزی از جمله «هوانورد»، «رفتگان»، «جزیره شاتر» و «گرگ وال استریت» نیز ایفای نقش کرد.

بیشتر بخوانید: «سکوت»؛ آخرین ساخته مارتین اسکورسیزی

این بار قرار است بازیگر ۴۲ ساله در جدیدترین فیلم مارتین اسکورسیزی نقش بیست و ششمین رئیس جمهوری آمریکا را بازی کند. تئودور روزولت در فاصله بین سالهای ۱۹۰۱ تا ۱۹۰۹ رئیس جمهوری آمریکا بود.


هر چند جزئیات زیادی از فیلمنامه اثر جدید مارتین اسکورسیزی منتشر نشده است اما رویدادهای زندگی تئودور روزولت امکان ساخت فیلمی پرشور از کل زندگی یا برهه ای از حیات او را فراهم می کند. او در جنگ آمریکا و اسپانیا در کوبا شرکت داشت و پیش از ریاست جمهوری عهده دار سمتهایی همچون معاونت ریاست جمهوری و فرمانداری ایالت نیویورک بود.

تئودور روزولت یکی از چهار رئیس جمهوری تاریخ آمریکا است که چهره اش بر روی کوه راشمور در ایالت داکوتای جنوبی کنده کاری شده است.

لئوناردو دیکاپریو در سال ۲۰۱۶ برای بازی در فیلم «بازگشته» موفق به دریافت جایزه اسکار بازیگر نقش اول مرد شد. مارتین اسکورسیزی نیز در سال ۲۰۰۷ برای کارگردانی فیلم «رفتگان» با بازی لئوناردو دیکاپریو جایزه اسکار را کسب کرد.

بیشتر بخوانید: لئوناردو دی کاپریو و «اسپات لایت» برندگان اسکار

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نویسندگان هالیوود برای پایان دادن به اعتصاب ۵ ماهه با استودیوها به توافقی اولیه دست یافتند

چراغ سبز بایدن به تحویل موشک‌های دوربرد «ا‌تکمز» به کی‌یف؛ این موشک‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟

جیمی کارتر در آستانه جشن تولد ۹۹ سالگی خود به همراه همسرش در جشنواره بادام‌زمینی دیده شد