قم؛ نشت گاز و انفجار تعدادی کشته برجای گذاشت

قم؛ نشت گاز و انفجار تعدادی کشته برجای گذاشت
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

یک مسافرخانه در قم براثر نشت گاز و انفجار ناشی از آن تخریب و ۵ کشته و ۱۵ مجروح برجای گذاشت. در بین افراد مجروح حال یک مرد ۴۵ ساله با سوختگی بسیار شدید، وخیم گزارش شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر مسافرخانه در نزدیکی حرم حضرت معصومه واقع شده و بی‌احتیاطی یکی از زائران در استفاده از گاز و در نتیجه نشت آن منشاء حادثه گزارش شده است.

بلافاصله پس از انفجار عملیات نجات و آواربرداری آغاز شده است. مدیرعامل آتش نشانی قم از نجات جان سه نفر از زیر آوار خبر داده است. همچنین احتمال محبوس بودن افراد زیر آوار مطرح شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی قم اعلام کرده بررسی علت حادثه توسط کارشناسان آغاز شده است.

از سوی دیگر دادستانی عمومی و انقلاب قم پس از وقوع این حادثه پرونده قضایی در این زمینه تشکیل داده و دستور بازداشت مسئول و صاحب مسافرخانه جهت تحقیقات و بررسی پرونده را صادر کرده است.

آمار فوتی‌های حادثه انفحار گاز در قم به ۵ تن افزایش یافت/ امدادگران جسد یک زن دیگر را از زیر آوارهای مسافرخانه خارج کردند#حوادثpic.twitter.com/uY5hzzxtfU

— ЯΛÐłCΛŁłST (@FRANCKESHTEIN_) 21 septembre 2017

#خبر_نهایی: عملیات امداد و نجات انفجار مسافرخانه در قم پایان یافت/ آمار نهایی: ۵کشته و ۱۵ مصدوم / علت عنوان شده: انفجار کپسول گاز #انفجارقمpic.twitter.com/Sr1PbNSFgU

— Qom News (@qomnews) 21 septembre 2017

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

در پی «سهل‌انگاری» در اعزام فرزانه فصیحی به اسکاتلند مسئول بین‌الملل فدراسیون دو و میدانی برکنار شد

بر اساس گزارش‌های غیررسمی میزان مشارکت در انتخابات ایران به کمترین حد از زمان وقوع انقلاب رسید

انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در ایران آغاز شد