آتش گرفتن یک هواپیما هنگام فرود در فرودگاه آتاتورک

آتش گرفتن یک هواپیما هنگام فرود در فرودگاه آتاتورک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

یک هواپیمای جت اختصاصی در هنگام فرود در فرودگاه آتاتورک ترکیه دچار سانحه شد. تصاویر ثبت شده از لحظات پس از این حادثه از آتش گرفتن این جت اختصاصی لوکس خبر می دهد.

اطلاعات دقیقی از تلفات این حادثه در دست نیست اما به گزارش پلیس ترکیه دو خلبان هواپیما، یک خدمه کابین و یک مسافر این جت در آتش سوزی دچار جراحات سطحی شدند.

در هنگام فرود اضطراری این جت اختصاصی، نیروهای امداد و آتش نشانی جهت مهار آتش احتمالی و کمک به حادثه دیدگان در محل حضور داشتند.

Istanbul’s main Ataturk airport closed to traffic after private plane crashes into runway https://t.co/fJoN7i5eLEpic.twitter.com/cMee12dMBL

— MSN South Africa (@MSNSouthAfrica) September 21, 2017

این جت TC-KON از خانواده هواپیماهای سسنا سایتیشن هفت، ساخت کارخانه آمریکایی سسنا بوده است.

طبق گزارش های اولیه این هواپیما که از استانبول به مقصد فرودگاه اکران در شمال قبرس پرواز می کرد، بدلیل مشکلات فنی قصد بازگشت به فرودگاه را داشت و بدلیل ترکیدن چرخ در هنگام فرود دچار این حادثه شد.

باندهای فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول، بزرگترین فرودگاه ترکیه بدلیل ترافیک هوایی پس از این حادثه بسته و پروازها به حالت تعلیق درآمد. به گفته رئیس اجرایی هواپیمایی ترکیه هر دو باند فرودگاه آتاتورک در حال حاضر عملیاتی هستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

همه ۷۱ سرنشین هواپیمای روسیه جان باخته اند

برخورد دو هلی‌کوپتر نظامی در فرانسه ۵ کشته برجای گذاشت

تصاویر ویدیویی فرود اضطراری هواپیما در ترکیه بر اثر تگرگ